Цифрове телебачення та інтернет від Ipnet

Інтерактивне телебачення:підключення та налаштування

Завдяки інтерактивному телебаченню або IPTV – це останнє слово в області телекомунікацій, яке поєднує в собі «два в одному» – широкосмуговий доступ в Інтернет і цифрове ТБ. У порівнянні з аналоговим, супутниковим і кабельним телебаченням, IPTV пропонує користувачам максимальний контроль над контентом і процесом перегляду, а також доступ в Інтернет з екрану телевізора.

Як працює інтерактивне телебачення і в чому його переваги

Українська телекомунікаційна компанія Сила вибору вже давно почала надавати можливість підключення інтерактивного телебачення (IPTV), а тому більшість жителів України знають, що таке інтерактивне ТБ і в чому його переваги в порівнянні з аналоговим, кабельним і цифровим телебаченням.

Спробуємо дати коротке визначення інтерактивного телебачення і його можливостей: Для підключення послуги необхідно наявність інтернет-каналу з хорошою пропускною спроможністю, який ви можете замовити на сайті https://ipnet.ua/connect. Простіше кажучи, інтерактивне телебачення – це цифровий сигнал, який надходить через інтернет-кабель без перетворень.

Інтерактивне ТБ має на увазі безліч зручних опцій, таких як можливість вибору телепередачі і часу початку її відтворення, запис програми, перемотування, постановка на паузу і багато іншого. Є можливість оплати послуг банківською картою і іншими засобами, не відходячи від телевізора. Доступ до архівів фільмів і телепередач. Доступ до програми телепередач безпосередньо з телевізора і ін.

Залежно від обраного тарифу інтерактивне ТБ може містити в собі різний набір послуг і сервісів – наприклад, доступ до мережевих ігор, онлайн-опитувань, електронній пошті, караоке та ін. Підключення інтерактивного телебачення виконується за допомогою спеціальної телевізійної приставки – set-top box (STB). Детальніше про варіанти обладнання ми поговоримо нижче.

Підключення інтерактивного телебачення: покрокова інструкція

Отже, що необхідно для підключення послуги? В цілому вам знадобиться тільки ТВ-приставка, яку надає оператор, і підключення до Інтернету. Приставка з’єднується з вашим ТВ за допомогою HDMI або S-video кабелю, який також називається «тюльпан». При цьому звичайний кабель дає цифрове зображення стандартної якості, а HDMI-кабель дозволяє отримувати зображення високої чіткості і багатоканальний стереозвук. Ну і звичайно, для інтерактивного телебачення необхідний сучасний телевізор, який підтримує подібні функції.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh