Техно

Інтерактивне телебачення:підключення та налаштування

Завдяки інтерактивному телебаченню або IPTV – це останнє слово в області телекомунікацій, яке поєднує в собі «два в одному» – широкосмуговий доступ в Інтернет і цифрове ТБ. У порівнянні з аналоговим, супутниковим і кабельним телебаченням, IPTV пропонує користувачам максимальний контроль над контентом і процесом перегляду, а також доступ в Інтернет з екрану телевізора.

Як працює інтерактивне телебачення і в чому його переваги

Українська телекомунікаційна компанія Сила вибору вже давно почала надавати можливість підключення інтерактивного телебачення (IPTV), а тому більшість жителів України знають, що таке інтерактивне ТБ і в чому його переваги в порівнянні з аналоговим, кабельним і цифровим телебаченням.

Спробуємо дати коротке визначення інтерактивного телебачення і його можливостей: Для підключення послуги необхідно наявність інтернет-каналу з хорошою пропускною спроможністю, який ви можете замовити на сайті https://ipnet.ua/connect. Простіше кажучи, інтерактивне телебачення – це цифровий сигнал, який надходить через інтернет-кабель без перетворень.

Інтерактивне ТБ має на увазі безліч зручних опцій, таких як можливість вибору телепередачі і часу початку її відтворення, запис програми, перемотування, постановка на паузу і багато іншого. Є можливість оплати послуг банківською картою і іншими засобами, не відходячи від телевізора. Доступ до архівів фільмів і телепередач. Доступ до програми телепередач безпосередньо з телевізора і ін.

Залежно від обраного тарифу інтерактивне ТБ може містити в собі різний набір послуг і сервісів – наприклад, доступ до мережевих ігор, онлайн-опитувань, електронній пошті, караоке та ін. Підключення інтерактивного телебачення виконується за допомогою спеціальної телевізійної приставки – set-top box (STB). Детальніше про варіанти обладнання ми поговоримо нижче.

Підключення інтерактивного телебачення: покрокова інструкція

Отже, що необхідно для підключення послуги? В цілому вам знадобиться тільки ТВ-приставка, яку надає оператор, і підключення до Інтернету. Приставка з’єднується з вашим ТВ за допомогою HDMI або S-video кабелю, який також називається «тюльпан». При цьому звичайний кабель дає цифрове зображення стандартної якості, а HDMI-кабель дозволяє отримувати зображення високої чіткості і багатоканальний стереозвук. Ну і звичайно, для інтерактивного телебачення необхідний сучасний телевізор, який підтримує подібні функції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України