Новини

Інтелектуальний принтер bizhub C257i – якість, зручність, висока швидкість друку

Технології друкування паперів не стоять на місці: вже сьогодні можна обладнати офіс сучасними принтерами з великою працездатністю. Пристрої для друку розроблені з урахуванням передових IT-технологій. Розумний принтер bizhub C257i – це техніка нового покоління, використання якої спрощує опрацювання документів та прискорює робочі процеси. Співробітники офісів та адміністрацій кожного дня друкують багато важливих документів, тому задля раціонального витрачення часу на робочому місці варто придбати надійний інтелектуальний принтер.

Функції та можливості

Сучасні друкувальні машини на щабель вище стандартних принтерів за опціями, працездатністю та функціоналом. Бездоганна якість друку паперів, сумісність з IT-послугами, новий юзербокс Konica Minolta C257i, просте керування та налаштування процесів друку – це далеко не всі переваги розумного принтера. Основні можливості техніки:

● друкування файлів у режимі онлайн;

● налаштування паролів користувачів;

● автоматичне видалення та збереження файлів;

● попереднє завантаження завдань для друку;

● сканування, копіювання та опція факсу;

● спільне користування пристроєм;

● автовидалення порожніх сторінок;

● налаштування частих задач в один дотик;

● переадресація та пряма передача факсу;

● опції ЕКО-друку, сканування, таймеру.

Використання принтера bizhub C257i дозволяє формувати першочергові завдання для друку, налаштовувати виконання однотипних задач, що постійно повторюються, захищати інформацію від стороннього доступу паролем користувача. Щоб спростити процес обслуговування, техніка обладнана єдиним драйвером. У пристрої передбачено вбудований антивірус, надійне шифрування даних, що зберігаються на жорсткому диску, та інші потрібні опції.

Головні переваги розумного принтеру

Зовні принтер bizhub C257i має приємний стильний дизайн та оптимальні габарити. Пристрій ідеально вписується в офісний простір, не займає багато місця. Функціональні переваги техніки полягають у наступному:

● бездоганна якість та чіткість друку;

● висока швидкість роздрукування;

● підтримка форматів аркушів А6-А3;

● перевірки на віруси BitDefender;

● повний набір безпекових функцій;

● економне енергоспоживання;

● наявність сенсорної мультитач-панелі.

Після друку документів можна запустити опцію фінальної обробки, що включає буклетування, зшивання, штампування аркушів тощо. Завдяки сучасним розумним принтерам можна суттєво економити час працівників, швидко отримувати потрібну інформацію на паперових носіях, опрацьовувати будь-які документи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України