Intel випустив потужний 22-ядерний процесор

Intel випустив потужний 22-ядерний процесор. Новий мікрочіп називається Xeon E5-2699A v4 і перевищив на 5% швидкість роботи свого попередника.

Виробник Intel зберігає лідерство з виробництва мікропроцесорів, але в умовах конкуренції змушений постійно вдосконалювати свої пристрої. Після випуску компанією AMD чіпа Zen, Intel приступила до розробки нового процесора з більшою продуктивністю. Як результат, поява 22-ядерного мікропроцесора Xeon E5-2699A v4, який володіє швидкістю на 5% більше, ніж попередній Xeon E5-2699 v4.

22-ядерний чіп може функціонувати разом з сучасними графічними процесорами, які передбачають роботу зі складними програмами інженерії.

Новий чіп від Intel базується на архітектурі Broadwell, а серверні чіпи на архітектурі Skylake, їхня поставка запланована на середину наступного року. Збільшення продуктивності чіпів вдалося досягти в результаті максималізації 14-нанометрового технологічного процесу, який раніше викликав труднощі.

Чіп Xeon E5-2699A v4 функціонує на частоті 2,4 гігагерци і має 55 мегабайт кеш-пам’яті третього рівня.

Поява реальних конкурентів стала для Intel справжньою несподіванкою. Під час розвитку технологій розробник Intel докладає всі можливі зусилля для утримання лідерської позиції.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh