Авторські статтіТехно

Intel випустив потужний 22-ядерний процесор

Intel випустив потужний 22-ядерний процесор. Новий мікрочіп називається Xeon E5-2699A v4 і перевищив на 5% швидкість роботи свого попередника.

Виробник Intel зберігає лідерство з виробництва мікропроцесорів, але в умовах конкуренції змушений постійно вдосконалювати свої пристрої. Після випуску компанією AMD чіпа Zen, Intel приступила до розробки нового процесора з більшою продуктивністю. Як результат, поява 22-ядерного мікропроцесора Xeon E5-2699A v4, який володіє швидкістю на 5% більше, ніж попередній Xeon E5-2699 v4.

22-ядерний чіп може функціонувати разом з сучасними графічними процесорами, які передбачають роботу зі складними програмами інженерії.

Новий чіп від Intel базується на архітектурі Broadwell, а серверні чіпи на архітектурі Skylake, їхня поставка запланована на середину наступного року. Збільшення продуктивності чіпів вдалося досягти в результаті максималізації 14-нанометрового технологічного процесу, який раніше викликав труднощі.

Чіп Xeon E5-2699A v4 функціонує на частоті 2,4 гігагерци і має 55 мегабайт кеш-пам’яті третього рівня.

Поява реальних конкурентів стала для Intel справжньою несподіванкою. Під час розвитку технологій розробник Intel докладає всі можливі зусилля для утримання лідерської позиції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України