Інтеграція Південної Осетії в Росію

На тлі святкування річниці окупації Криму Російською Федерацією якось зовсім непомітно для світової та української преси пройшла зустріч в Москві президента Росії Володимира Путіна і президента Південної Осетії Леоніда Тібілова, під час якої був підписаний договір про співробітництво та інтеграцію між Росією і Південною Осетією. Фактично, даний договір, можна порівняти з аналогом кримського інтегрування в Росію, що в контексті взаємин двох суб’єктів цілком було очікувано, але не здійснювалось раніше.

Варто відзначити, що дата – 18 березня, річниця окупації Криму, була вибрана не просто так. Нехай ЮО і була анексована у Грузії багато років тому, але досі не будучи частиною Росії і будучи не визнаною цивілізованими країнами, вона сильно нагадує середньостатистичному російському жителю півострів свободи і, нехай ганебну, але звитяжну компанію ЗС РФ. А між тим, з моменту анексії Криму у Росії особливих перемог і не було …

Не виключаю, що в планах Путіна було в 2015-му році, 18 березня, в Кремлі влаштувати пишне підписання документів про вхід до складу РФ якоїсь Новоросії, що включала б територію від Луганська до Одеси. Радісний рев натовпу: в тому році Крим, в цьому Новоросія, а в наступному Аляска! Альо склалось не так як гадалося.

Фактично, сьогоднішнє підписання документа про інтеграцію,  не робить ЮО суб’єктом федерації, а лише передбачає рух в даному напрямку – створення єдиних ВС, митниці, вільного перетину держкордону і придбання російського громадянства, більше нагадує договір оренди, але не власності! Навіть терміни інтеграційних процесів обумовлені – 25 років, з можливістю продовження.

По суті, те, що сьогодні було підписано це документ “пустишка”, що не додає на юридичному та геополітичному фундаменті Росії жодних досягнень, але він життєво важливий для створення видимості перемог. Перемог, яких у Росії з моменту підлої окупації Криму не було. І погодьтеся, те що відбувається на Донбасі не можна назвати успішною військової компанією, друга за боєздатностю армія в світі, яка нагадує більше В’єтнам ХХІ-го століття, але ніяк не бліцкриг. Імперія зганьблена.

І, що примітно, весь цей фарс, для галочки і з пам’ятними датами, вже цього року обійдеться росіянам в 1 мільярд рублів! Саме стільки Росія зобов’язалася вкласти в інтеграційні процес Південної Осетії, підсумовує Злий Одессит

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh