Новини

Інтегровані системи безпеки та відеоспостереження для бізнесу

Безпека та охорона є ключовими аспектами будь-якого бізнесу. Зі зростанням технологічного прогресу інтегровані системи безпеки та відеоспостереження стали першочерговим вибором бізнесу, оскільки тільки такі системи забезпечують комплексний підхід до безпеки та охорони, поєднуючи в собі ряд функцій і даючи широкі можливості контролю, спостереження, автоматизації процесів, контролю доступу тощо.

Як інтегровані системи безпеки можуть допомогти підприємствам покращити заходи безпеки?

Переваги інтегрованих систем безпеки та охорони

Інтегровані системи безпеки включають різні компоненти безпеки, включаючи системи контролю доступу, відеоспостереження, виявлення вторгнень і системи сигналізації. Об’єднавши ці компоненти в єдину інтегровану систему, підприємства можуть отримати повний огляд стану своєї безпеки. Інтеграція різних компонентів безпеки дозволяє підприємствам виявляти потенційні загрози та вживати превентивних заходів для їх усунення.

Українська компанія Inni створює програмний продукт — інтеграційні модулі, що об’єднують в єдину безпекову систему камери відеоспостереження, охоронну і протипожежну сигналізацію, системи контролю та управління доступом і деякі інші елементи.

За потреби, система відеоспостереження інтегрується з обліковими системами, зокрема з 1С. Що дає така інтеграція? По-перше, це можливість в режимі реального часу негайно відстежувати з різних камер тривожні події, оперативно і адекватно реагувати на сповіщення від сигналізації. По-друге, є можливість відслідковувати рух на транспорту на підприємстві, прийом-відгрузку товарно-матеріальних цінностей, обіг товарно-транспортний накладних, підкріпллючи ці дані фрагментами з відеокамер. Це ефективний спосіб запобігання крадіжкам і махінаціям на підприємстві. Інтеграція з системою контролю касових операцій дозволяє здійснювати відеозапис всіх касових операцій з прив’язкою до конкретного чеку, за потреби здійснювати швидкий пошук події за певними фільтрами.

Інтеграційні модулі INNI дозволяють налагодити ефективний контроль бізнес процесів у будь-якій сфері: в промисловому виробництві, на логістичних складах, на транспортних підприємствах, в торгівлі, в банківській сфері, на агропромислових комплексах тощо.

Програмний продукт INNI — це ще і економічна ефективність. Єдина платформа для моніторингу та керування всіма безпековими компонентами зменшує потребу у кількох інтерфейсах. Інтеграція різних компонентів безпеки в єдину систему також зменшує потребу в робочій силі, що знижує загальні витрати бізнесу і підвищує ефективність роботи персоналу охорони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України