Техно

Інсталяція сонячних сонячних батарей під ключ

Сьогодні до енергетичної незалежності прагне не тільки держава, а й приватні домогосподарства. Для цього є всі необхідні умови, включаючи новітні технології. Основним напрямком в «зеленій» енергетиці є сонячна електроенергія. Компанія Grand Overon проводить монтаж сонячних панелей, від якості якого залежить ефективність роботи всієї системи.

Час установки і монтаж своїми руками

Установка сонячних батарей будинку повинна проводитися професіоналами, тому що навіть невелика похибка в процесі монтажу може стати причиною нестабільної роботи і зниження ефективності. Тому самостійно варто займатися монтажем тільки при наявності досвіду, який є у наших працівників і про якого ви можете прочитати на сайті grand-overon.in.ua. Тривалість робіт залежить від обсягу потужностей, які планується запустити. В середньому час установки сонячних панелей і решти устаткування займаєте близько тижня.

Монтаж сонячних батарей: види і вимоги

Наші інженери мають багаторічний досвід спорудження об’єктів сонячної енергетики. Залежно від своїх потреб і цілей, ви можете вибрати один з наступних варіантів установки сонячної електростанції:

  • автономні: установка сонячних панелей в будинку для автономної і безперебійної подачі електрики. Вирішує проблеми періодичного відключення центрального електропостачання, а також підходить для ситуацій, коли лінії електропередачі знаходяться на віддаленій відстані;
  • гібридні: домашні електростанції, які забезпечують внутрішнє безперебійне електроживлення, а також дозволяють продавати надлишки виробленої електрики в центральну мережу по «зеленому» тарифу;
  • мережеві: установка сонячних батарей на даху і землі, включаючи підключення до «зеленого» тарифу.

Дані проекти реалізуються без акумуляторних блоків і призначені для покриття власних потреб в електроенергії, а також компенсації недостатньої потужності. Місце для установки підбирається в залежності від показників інсоляції і наявності об’єктів, які можуть створювати тінь. Це може бути дах будинку або поруч стоїть споруди, а також підготовлений земельну ділянку.

Порядок робіт при установці сонячних батарей в приватному будинку і квартирі

Після первинного консультування ми підберемо для вас оптимальну конфігурацію обладнання, місце установки, складемо проект і кошторис. Після узгодження інженери складуть детальний план робіт і встановлять терміни реалізації. Фахівці тимчасово інсталюють аналізатор навантаження для розгортання повної картини енергоспоживання, включаючи фіксацію пікових значень. Потім на об’єкт доставляється все необхідне обладнання і виконується монтаж сонячної електростанції з подальшим введенням в експлуатацію і вирішенням усіх юридичних питань з підключенням до «зеленого» тарифу.

Установка і обслуговування

Ми можемо не тільки встановити сонячні батареї, але і вести постійний моніторинг вашої системи з гарантійним / сервісним обслуговуванням. Компанія має повний набір ліцензій для ведення робіт, включаючи всі дозвільні документи. На установку сонячних батарей ціна залежить від обсягу запланованих потужностей і складності монтажу.

Наші переваги

Інженери з багаторічним досвідом виробляють установку сонячних батарей в Україні, включаючи будь-які регіони. В процесі роботи використовується сучасний інструмент, включаючи обладнання для монтажу та тестування системи. Компанія «Yaskrave» надає своїм замовникам наступне переваги:

  • оперативність виконання робіт;
  • готовність виїзду в будь-яку точку країни;
  • можливість сервісного обслуговування та гарантійні зобов’язання по виконаному монтажу;
  • доставка обладнання на об’єкт;
  • великий асортимент сонячних панелей.

Установка сонячних панелей на даху проводиться професійними альпіністами, які дотримуються всіх монтажних нормативів. Клієнти отримують інформативні консультації по сонячній енергетиці на нашому сайті https://grand-overon.in.ua, про її переваги та особливості експлуатації. Ви можете зв’язатися з нами і дізнатися скільки коштує встановити сонячні батареї на будинок, включаючи вартість монтажу і терміни окупності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України