інсталяція сонячних батарей
інсталяція сонячних батарей

Інсталяція сонячних сонячних батарей під ключ

Сьогодні до енергетичної незалежності прагне не тільки держава, а й приватні домогосподарства. Для цього є всі необхідні умови, включаючи новітні технології. Основним напрямком в «зеленій» енергетиці є сонячна електроенергія. Компанія Grand Overon проводить монтаж сонячних панелей, від якості якого залежить ефективність роботи всієї системи.

Час установки і монтаж своїми руками

Установка сонячних батарей будинку повинна проводитися професіоналами, тому що навіть невелика похибка в процесі монтажу може стати причиною нестабільної роботи і зниження ефективності. Тому самостійно варто займатися монтажем тільки при наявності досвіду, який є у наших працівників і про якого ви можете прочитати на сайті grand-overon.in.ua. Тривалість робіт залежить від обсягу потужностей, які планується запустити. В середньому час установки сонячних панелей і решти устаткування займаєте близько тижня.

Монтаж сонячних батарей: види і вимоги

Наші інженери мають багаторічний досвід спорудження об’єктів сонячної енергетики. Залежно від своїх потреб і цілей, ви можете вибрати один з наступних варіантів установки сонячної електростанції:

  • автономні: установка сонячних панелей в будинку для автономної і безперебійної подачі електрики. Вирішує проблеми періодичного відключення центрального електропостачання, а також підходить для ситуацій, коли лінії електропередачі знаходяться на віддаленій відстані;
  • гібридні: домашні електростанції, які забезпечують внутрішнє безперебійне електроживлення, а також дозволяють продавати надлишки виробленої електрики в центральну мережу по «зеленому» тарифу;
  • мережеві: установка сонячних батарей на даху і землі, включаючи підключення до «зеленого» тарифу.

Дані проекти реалізуються без акумуляторних блоків і призначені для покриття власних потреб в електроенергії, а також компенсації недостатньої потужності. Місце для установки підбирається в залежності від показників інсоляції і наявності об’єктів, які можуть створювати тінь. Це може бути дах будинку або поруч стоїть споруди, а також підготовлений земельну ділянку.

Порядок робіт при установці сонячних батарей в приватному будинку і квартирі

Після первинного консультування ми підберемо для вас оптимальну конфігурацію обладнання, місце установки, складемо проект і кошторис. Після узгодження інженери складуть детальний план робіт і встановлять терміни реалізації. Фахівці тимчасово інсталюють аналізатор навантаження для розгортання повної картини енергоспоживання, включаючи фіксацію пікових значень. Потім на об’єкт доставляється все необхідне обладнання і виконується монтаж сонячної електростанції з подальшим введенням в експлуатацію і вирішенням усіх юридичних питань з підключенням до «зеленого» тарифу.

Установка і обслуговування

Ми можемо не тільки встановити сонячні батареї, але і вести постійний моніторинг вашої системи з гарантійним / сервісним обслуговуванням. Компанія має повний набір ліцензій для ведення робіт, включаючи всі дозвільні документи. На установку сонячних батарей ціна залежить від обсягу запланованих потужностей і складності монтажу.

Наші переваги

Інженери з багаторічним досвідом виробляють установку сонячних батарей в Україні, включаючи будь-які регіони. В процесі роботи використовується сучасний інструмент, включаючи обладнання для монтажу та тестування системи. Компанія «Yaskrave» надає своїм замовникам наступне переваги:

  • оперативність виконання робіт;
  • готовність виїзду в будь-яку точку країни;
  • можливість сервісного обслуговування та гарантійні зобов’язання по виконаному монтажу;
  • доставка обладнання на об’єкт;
  • великий асортимент сонячних панелей.

Установка сонячних панелей на даху проводиться професійними альпіністами, які дотримуються всіх монтажних нормативів. Клієнти отримують інформативні консультації по сонячній енергетиці на нашому сайті https://grand-overon.in.ua, про її переваги та особливості експлуатації. Ви можете зв’язатися з нами і дізнатися скільки коштує встановити сонячні батареї на будинок, включаючи вартість монтажу і терміни окупності.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh