Авторські статтіТехно

Інопланетна база НЛО в Малайзії. Резонанс чи обман?

У науковому середовищі досить скептично налаштовані щодо заяв і припущень ентузіастів, які стосуються інопланетних кораблів, гуманоїдів і середовища їх проживання. Тим не менш, фахівці не перестають розслідувати загадкові події, що трапляються день з дня, і зараз уфологи розповіли про нові теорії.

За словами експертів у сфері уфології, вже для всіх зрозуміло, що урядові організації зі всього світу приховують деякі важливі для землян факти. Мова йде про засекречені матеріали, таємних космічних місіях, дослідження та інші відкриття подібного роду. Ще кілька десятків років тому громадськість навіть не могла здогадуватися, що в одній Сонячній системі може мешкати хтось ще, крім людей, але тепер з’ явилося достатня фактів і припущень, які наполягають на зворотному.

Не так давно уфологи вразили громадськість заявою про те, що Місяць є не тільки земним супутником, а його справжнє призначення – служити домом для прибульців. Нехай це звучить досить дивно, проте є відомості вважати, що все саме так і є. Справа в тому, що видима частина Місяця – 60% її площі, видно жителям Землі та космічним дослідницьким центрам, але практично половина супутника постійно ховається від сторонніх очей. Так відбувається через синхронізації планети з Місяцем, але чи випадковість це – остаточно не відомо.

Дослідження показали, що прихована частина земного супутника приховує багато таємниць, і вже з’ являлася інформація, нібито інопланетна база знаходиться саме там. Це цілком ймовірно, адже обертаючись, супутник може запобігати зустріч двох цивілізацій, однак гуманоїди на відміну від людей давно знають, що в Сонячній системі вони не одні. Як припускають уфологи, інноваційні технології і зовсім невідомі сучасній науці можливості інопланетних жителів дозволяють їм здійснювати польоти на Землю.

Одна з таких зустрічей відбулася не так давно, і в небі над Малайзією видався досить чіткий об’єкт, схожий за описом на інопланетну тарілку. В Мережі є достатня кількість відеофайлів і фотографій, однак вони є нечіткими, тому сучасні наукові діячі відмовляються вірити в теорію про існування інопланетян. Тим не менш, уфологи не збираються здаватися і готують план викриття уряду, а також космічного агентства. Незабаром факти присутності інших цивілізацій буде досить складно приховувати, адже зовсім недавно потенційна інопланетна база була зафіксована вже на нашій планеті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України