Війна РФ проти України

Інженерна група “Арей” отримала ліцензію Міністерства оборони Фінляндії на постачання бронесталі для власних розробок

27 лютого 2020 року, інженерна група “Арей” отримала ліцензію Міністерства оборони Фінляндії по групі ML13 – на постачання бронесталі Miilux Protexction.

Передає Голос українською з посиланням на сторінку ІГ “Арей” у мережі Facebook.

“Це — початок легального імпорту високоякісної європейської броні. Кілька місяців ретельних перевірок (не українських!), підготовки документації, зобов’язань — пройдено”, – повідомили на сторінці компанії.

Зброярі зазначили, що за отриманою ліцензією Міноборони Фінляндії ціна бронесталі більше аніж удвічі нижча від нинішньої ціни посередників, що продають її українським підприємствам.

“На кожній тоні ПОСЕРЕДНИКИ наварювали від 4 до 5 тисяч євро. Ще раз: 4-5 тисяч євро. На кожній тоні(!). І всі 6 років війни”, – зазначають в інженерній групі.

Зазначається, що це вперше за останні роки, коли бронесталь легально завозитиметься до України, матиме відповідну якість та повний пакет документів, що надважливо для створення якісної військової техніки.

“Чому нами обрана бронесталь саме Miilux? Тому що вона нами випробувана. Вона надійна. Вона, як каже наш Микола Степанов, “еластична”. Вона не тріскається. Добре вариться, якщо чітко дотримуватись технології. І саме тому ділки фальсифікували документи під “фінську”, а ввозили металолом”, – пояснюють вибір бронесталі інженери групи “Арей”.

Зазначається, що при серійному виробництві бойових машин посередники не отримають по 140 тисяч євро з кожної одиниці.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України