Економіка

Українська компанія «Інфозахист» уклала міжнародну угоду про технічну співпрацю з виробником радіоелектронних засобів

Українська компанія «Інфозахист» уклала міжнародну угоду про технічну співпрацю з виробником радіоелектронних засобів SPX CommTech.

Про це передає Голос українською з посиланням на повідомлення компанії.

Продукція корпорації SPX CommTech дозволяє бойовим підрозділам виявляти засоби радіозв’язку, перешкоджати їх роботі та аналізувати електромагнітні сигнали для ведення розвідки та протидії безпілотним авіаційним системам. Компанія поставила більше ніж 100 систем виявлення сигналів та пеленгації до Збройних Сил України, а також забезпечує своїм обладнанням інші армії світу.

«Партнерство між «Інфозахист» та SPX CommTech сприяє розвитку спеціалізованих технологій для моніторингу та аналізу радіочастотного спектра, а також їх адаптації до сучасних вимог поля бою», – пояснюють в українському підприємстві.

«Інфозахист» забезпечить поглиблене навчання операторів комплексів виробництва SPX CommTech (TCI ECS), діагностику, виконання ремонтних робіт та повне обслуговування обладнання цієї компанії в Україні. Угода також передбачає локалізацію користувацьких інтерфейсів та інтеграцію програмного забезпечення комплексів із прийнятими системами ситуаційної обізнаності та ведення бою.

«Пеленгаційні комплекси виробництва SPX CommTech є надійними засобами визначення місцезнаходження ворога. Вони широко відомі нашим військовим і значною мірою посилюють армію України. Однак, проблемою була відсутність якісної технічної підтримки та сервісу в Україні. Ми раді, що Інфозахист зможе допомогти у вирішенні цього питання. Наразі наші інженери та інші спеціалісти проходять навчання у SPX CommTech, щоб опанувати всі можливості техніки», — повідомив Ярослав Калінін, директор компанії Інфозахист.

«Інфозахист» – український розробник та виробник систем радіоелектронної розвідки та боротьби. Їх засоби широко використовуються в Силами оборони на передовій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України