Інформація для роздумів всім тим, хто мріє повернутися в лоно Росії

Вчора розмовляла зі старою знайомою зі звичайного російського міста і дізналася ще одну принадність путінського режиму, відому як “Ювенальна юстиція”. Вся суть полягає в тому, що у БУДЬ можуть забрати дитину, при чому за яким завгодно абсурдного приводу. Були випадки, коли в опозиційних журналістів відбирали дітей за те, що “по квартирі колготки валялися”.

І жінка, з якою я говорила, була далеко не політично активним діячем – звичайна домогосподарка , яка заробляє фрілансинг, любляча дружина і багатодітна мати. І вона говорила, що їй страшно – що в один прекрасний день якась мерзота вирішить їй напаскудити та її дітей просто заберуть.

При цьому ще одна “принадність” з тієї – ж опери: у неї троє дітей, і на кожного Путін дає по 300 рублів (!) На місяць на кожну дитину. А тим , у кого 4 дитини і більше, ці виплати “трохи” більше – 2 500 рублів на дитину. Тобто до 4 дітей – це не діти . У результаті найчастіше плодитися алкашня, яка “розводить” дітей заради цих самих виплат “щоб на горілку вистачило”, а на самих дітей вони плювати хотіли.

Ось такими ось методами Путін “покращує” життя свого народу, живучи в 25 -ти палацах, у порівнянні з якими наше Межгір’я – флігель для прислуги.

Comments

0 comments

One comment

  1. Бывший харьковчанин

    ВРАНЬЕ!!!
    Это дешевый вброс лживой информации. Я сейчас живу в России тут такого нет.
    У родственника 5 детей. Учат детей сами. Оформлены как воспитатели детей и т.д. Получают пособие, нигде не работают. Купили дачу.

    Ну и Путина надо было примешать – прием дешевка. :)))))))))))

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh