Авторські статті

Інформація для роздумів всім тим, хто мріє повернутися в лоно Росії

Вчора розмовляла зі старою знайомою зі звичайного російського міста і дізналася ще одну принадність путінського режиму, відому як “Ювенальна юстиція”. Вся суть полягає в тому, що у БУДЬ можуть забрати дитину, при чому за яким завгодно абсурдного приводу. Були випадки, коли в опозиційних журналістів відбирали дітей за те, що “по квартирі колготки валялися”.

І жінка, з якою я говорила, була далеко не політично активним діячем – звичайна домогосподарка , яка заробляє фрілансинг, любляча дружина і багатодітна мати. І вона говорила, що їй страшно – що в один прекрасний день якась мерзота вирішить їй напаскудити та її дітей просто заберуть.

При цьому ще одна “принадність” з тієї – ж опери: у неї троє дітей, і на кожного Путін дає по 300 рублів (!) На місяць на кожну дитину. А тим , у кого 4 дитини і більше, ці виплати “трохи” більше – 2 500 рублів на дитину. Тобто до 4 дітей – це не діти . У результаті найчастіше плодитися алкашня, яка “розводить” дітей заради цих самих виплат “щоб на горілку вистачило”, а на самих дітей вони плювати хотіли.

Ось такими ось методами Путін “покращує” життя свого народу, живучи в 25 -ти палацах, у порівнянні з якими наше Межгір’я – флігель для прислуги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України