Новини

Індивідуальний дизайн меблів від виробника “Меблі Карпат”

Чимало людей, які облаштовують домівку, в мріях малюють майбутній дизайн приміщення. Та от не завжди вдається знайти відповідні меблі. Магазини переважно пропонують одноманітний асортимент. Тому компанія Меблі Карпат чудово розуміє, як важливо втілити індивідуальний дизайн меблів, аби задовольнити потребу замовника.

Меблі на замовлення: чи варто платити більше

Меблі на замовлення — це перш за все унікальність. Такого кухонного гарнітуру, дивана чи тумбочки ви не побачите більше ніде. Звичайно, вартість індивідуального замовлення буде відрізнятися від представленого в магазині, проте ціна варта таких зусиль.

·       Дизайнери врахують кожну дрібницю, виміряють розмір майбутніх меблів до міліметра, тому вигляд приміщення буде ідеальним.

·       Замовник не обмежений у виборі матеріалу чи фурнітури, доступні найрізноманітніші поєднання та комбінації матеріалів.

·       Люди, які облаштовують новий будинок чи квартиру в новобудові, матимуть меблі в одному стилі.

·       Меблі на замовлення привезуть додому у зібраному вигляді або складуть на місці. Купуючи меблі у магазині, доведеться заплатити додатково за зборку.

·       Хоча вартість фабричних меблів буде нижчою, та виготовлені на замовлення не доведеться замінювати вже через кілька років.

Недоліком може стати помилка недосвідчених майстрів, якщо довіряти роботу невідомій компанії. Не варто економити, адже згодом доведеться викласти кругленьку суму, аби усунути недоліки дизайну.

Переваги співпраці з «Меблями Карпат»

Компанія «Меблі Карпат» розпочинала діяльність як невелика студія. Сьогодні це відомий виробник меблів в Україні та за її межами. У каталозі на сайті можна переглянути уже створені проекти для ресторанів, кав’ярень. Клієнти можуть обрати готові меблі чи замовити виготовлення за індивідуальним дизайном. «Меблі Карпат» постійні учасники міжнародних форумів та виставок, тому спеціалісти надихаються до звершень в умовах корисної конкуренції.

Пряма робота з українськими та закордонними постачальниками сировини дозволяє утримувати доступні ціни на весь асортимент продукції. Клієнти мають можливість подивитися на меблі в одному з 50 магазинів, розташованих по всій країні, а оформити замовлення онлайн. «Меблі Карпат» має налагоджену систему логістики та самостійно доставляє замовлення клієнтам. Хоча за бажанням замовника він може вибрати для доставки іншу логістичну компанію. Щоб отримати консультацію щодо замовлення, потрібно заповнити коротку заявку на сайті. Менеджер зв’яжеться в зручний час та відповість на усі питання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України