Новини

Індивідуальні заняття з репетитором – що потрібно знати

Індивідуальні заняття з репетитором набувають все більшої популярносте серед дітей та дорослих. Це один з найефективніших способів засвоїти матеріал та швидко вивчати нову інформацію. Але головне в цій справі, знайти хорошого, професійного репетитора, який справді допоможе вивчити предмет.

Як підібрати кваліфікованого репетитора?

Сайт Асоціаціїі репетиторів – ідеальне місце для пошуку кваліфікованого фахівця, який допоможе у вивченні певної області. Це великий каталог викладачів, що пропонують свої послуги. Сайт працює у двох напрямках:

  • Пошук репетитора;
  • Пошук учнів;

Кожен викладач оформляє анкету про себе, свої вміння, освіту та послуги. Кожен викладач вказує ціну за свою роботу. Ви можете почитати усі досягнення фахівця, переглянути фото та графік роботи. А найголовніше, Ви можете почитати реальні відгуки про викладача. Реальні учні, що уже навчались з репетитором можуть написати відгук про свого наставника. Таким чином, можна побачити реальну картину та обрати того викладача, який відповідає Ваших потребам. Інколи буває, що викладач має найвищі наукові ранги, проте зовсім не має дару до навчання інших. Таким чином, відгуки дуже допомагають оцінити ситуацію.

Пошук репетитора з англійської мови

Сьогодні, одним з найпопулярніших напрямків навчань, незалежно від віку, є англійська. Рівень навчання у школі є недостатнім для досконалого вивчення іноземної мови, тому більшість учнів чи студентів намагаються продовжувати навчання з репетитором. І сайт Асоціації репетиторів може дуже допомогти. Для прикладу, якщо Вам потрібен репетитор англійської Львів, Вам потрібно просто зайти на сайт та обрати місто та викладачів з області іноземної мови. Таким чином, Вам сайт автоматично підбере  доступні варіанти. Таким чином, Ви зможете з обраних варіантів уже підібрати собі ідеального викладача.

Пошук учнів та студентів

Для самих репетиторів сайт виступає як сервіс для пошуку студентів чи учнів. Саме завдяки Асоціації репетиторів, кваліфіковані спеціалісти можуть знайти роботу та спланувати свій робочий графік самостійно.

Більшість батьків шукають для дітей Репетитори України лише по відгуках знайомих, та мало що знають про самого викладача. Для того, щоб підібрати найкращого викладача, варто завітати на сайт Асоціації репетиторів України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України