Авторські статтіПолітика

Індія запідозрила Cambridge Analytica в крадіжці особистих даних громадян

Після скандалу з участю Cambridge Analytica в передвиборній гонці Дональда Трампа на британську компанію посипалися звинувачення з різних країн. Зокрема, Індія запідозрила аналітиків в крадіжці особистих даних громадян.

Уряд Індії висунуло Cambridge Analytica ультиматум, в якому вимагає до кінця поточного місяця відповісти на низку конкретних питань. Наприклад, компанія отримувала нелегально дані користувачів Facebook з індійського сегменту соціальної мережі. Крім того, аналітики повинні розкрити схему викрадення індивідуальних даних.

Поки що Cambridge Analytica зберігає мовчання. На думку експертів, британські аналітики ніяк не очікували подібних звинувачень від Індії, яка, незважаючи на велику кількість жителів, не входить до п’ятірки найбільш активних користувачів Facebook. Хоча підґрунтя звинувачень криється у внутрішньополітичній боротьбі. Після скандалу з виборами президента США, провідні політичні сили Індії почали шантажувати опонентів інформацією про притягнення Cambridge Analytica.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України