Новини

Імпланти зубів: ціна у Львові на процедуру імплантації

Імплантація зубів – це хірургічна маніпуляція, під час якої в кісткову тканину щелепи вводиться зубний імплант. Він бере на себе функції втраченого зубного кореня та використовується для фіксації протезу – коронки чи моста. Завдяки імпланту протези не дають додаткового навантаження на сусідні здорові зуби та не провокують їх захворювань. Існують різні імпланти зубів, ціна у Львові на їх встановлення буде залежати саме від типу вибраної конструкції, способу її встановлення та складності попередньої підготовки.

Як формується ціна на імпланти зубів у Львові

Вартість імплантації складається з багатьох факторів. Перш за все – це тип імпланта та спосіб його встановлення. Залежно від способу установки, розрізняють внутрішньокісткові, підслизові, базальні та ендодонто-ендоосальні дентальні імпланти. Зазвичай їх виготовляють з титану. Цей матеріал міцний і довговічний. Він приживається набагато краще, ніж інші метали.

Імпланти дещо розрізняються за конструкцією. Своїм зовнішнім виглядом вони нагадують шурупи. Їхні довжина, діаметр та форма залежать від місця встановлення. Залежно від кількості складових частин, зубні імпланти можуть бути нерозбірними однокомпонентними або розбірними, які складаються з частини, що імплантується, та з абатмента – елемента для з’єднання з коронкою.

У вартість імплантації також входять:

  1. Первинний огляд стоматолога, консультація та складання плану лікування.
  2. Діагностичні процедури. Перед хірургічним втручанням обов’язково необхідно зробити КТ та здати аналізи крові.
  3. Лікування захворювань зубів та ротової порожнини. Обов’язково проводиться пломбування каріозних порожнин, лікування слизових оболонок та санація ротової порожнини для боротьби з локальними хронічними інфекціями.
  4. Кісткова пластика – це процедура відновлення об’єму кістки, щоб вона змогла втримати дентальний імплант.

Крім того, на вартість процедури впливає техніка встановлення імплантів.

Одноетапна та двоетапна імплантація зубів

Процедура імплантації може проводитись в один або в два етапи. Вибір техніки залежить від стану кісткової тканини щелепи. Якщо через деформації чи атрофію кісткової тканини недостатньо для надійного закріплення імпланту, її необхідно відновлювати. В цьому випадку застосовується класична двоетапна техніка імплантації. На першій стадії проводиться кісткова пластика методом аутотрансплантації власного кісткового матеріалу, синус-ліфтингу або встановлення бар’єрних мембран. Після цього встановлюється імплант.

Якщо об’єму власної кістки достатньо, можна одразу встановити імпланти зубів – ціна одноетапної імплантації буде нижчою. Вартість двоетапного встановлення імплантів буде залежати від складності кісткової імплантації та від вибраного методу відновлення об’єму кістки.

Щоб імплантація пройшла успішно та безболісно, і коштувала при цьому недорого, звертайтесь до Soprano Dental House у Львові. Стоматологи клініки використовують найсучасніше обладнання та дотримуються міжнародних стандартів лікування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України