Здоров'я

Імплантація зубів – що потрібно знати, як вибрати стоматолога

У кожного з нас виникають проблеми з зубами. Ми часто звертаємось  до стоматолога, проте не завжди зуб можна врятувати та вилікувати. А залишитися без зубів, для будь-якої людини не варіант. Тоді вибір стоїть між протезом або імплантом.

Коли ми погоджуємось на протез, це означає, що прийдеться змиритися з постійними незручностями та дискомфортом. Протез завжди буде чужорідним тілом та не зможе прижитися. Він зовсім не довговічний та його прийдеться підпилювати, знімати та міняти. Це все зовсім незручно. Часто у людей з’являються подразнення та роздратування.

Встановлення імплантів  та імплантація зубів – найновітніша та найефективніша технологія встановлення зубної конструкції, включаючи кореневу систему.  Це зовсім новий підхід до протезування. Процедура встановлення розроблена таким чином, що все базується на металевій конструкції, що моделює корінь зуба. Вона виготовлення зі спеціального металу – титану, який ідеально приживається у ротовій порожнині. На основі металевої конструкції, встановлюються коронки та нарощуються зуби. Вони виглядають як власні, природні зуби,інколи навіть краще.

Однією з клінік, які чудово зарекомендували себе на ринку стоматології, є клініка Bilobrov Dental Clinic. Висококваліфіковані стоматологи встановлюють імпланти за найновішими технологіями. Для того, щоб клієнту клініки усе підійшло найкращим чином, клініка пропонує віртуальну операцію за допомогою 3D моделювання. Таким чином, можна визначити усі похибки та прогалини.

На сайті клініки Bilobrov Dental Clinic можна переглянути відгуки клієнтів. Усі залишились задоволені та усміхнені.

Звичайно, така процедура є доволі дорогою та витратною. Імпланти набагато дорожчі від звичайного протезу. Проте варто один раз витратити кошти на імплант та забути про проблему на багато років. Така якість роботи та комфорт пацієнта  виправдовує ціну.

Якщо ж Ви сумніваєтесь, чи встановлювати імпланти, памятайте про їх основні переваги:

  • Довговічність та надійність;
  • Відсутність роздратування та подразнення;
  • Мінімальна втрата кісткової тканини;
  • Надійність, що перевірена клінічними дослідженнями;
  • Відсутність чужорідних відчуттів у ротовій порожнині.

Для того, щоб дізнатися усі деталі та перевірити стан Вашої ротової порожнини, завжди можна зателефонувати за номером на сайті та записатись на прийом. Стоматолог клініки Bilobrov Dental Clinic перевірить Ваші зуби та надасть Вам повну консультацію з цінами та детальною  схемою необхідних процедур.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fifteen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.