Новини

Імплантація зубів – найсучасніші технології в протезуванні

Зубний імплант – це виживлений в кісткову тканину щелепи штучного кореня і в подальшому протезування на нього

Зубна імплантація допомагає відновити втрачені зуби, виглядає природньо, рятує від носіння зубних протезів, забезпечує повноцінне жування їжі і дають комфорт і естетичне задоволення власникам імпланту. Встановлюючи імплант, ви не пошкоджуєте сусідні зуби і служить надійною опорою для кісткової тканини.

Яка ціна зубного імпланта? Що входить у вартість імпланту?

  1. Наукові дослідження. Швейцарські зубні імпланти вважаються одні із самих дорогих, якісних і доступних на сьогодні. Виробники імплантів Straumann вкладали і вкладають мільйони в розробки і дослідження цього продукту. Весь процес виготовлення, використання матеріалів підлягає суворому контролю.
  2. Найкращі матеріали. Для виготовлення зубних імплантів використовуються титан – легкий проте міцний матеріал, тому довговічний, який прослужить багато років. На титановий штифт надівається порцелянова коронка. Якісний матеріал порцеляни дає можливість передати за формою і кольором природність зуба.
  3. Розробка на замовлення. Зуби кожної людини різняться один від одного. Тому створення відсутнього зуба є індивідуально для кожного пацієнта, не існує масового виробництва. На виготовлення одного зуба задіяна ціла команда  стоматолога, ортопеда, зубного техніка та інший медичний персонал. Це трудомістка робота, яка займає декілька днів.
  4. Процес встановлення імплантів. Процес встановлення імпланта це трудомісткий і відповідальний процес, який вимагає високої точності і займає близько однієї години. І в подальшому лікар контролює процес загоєння і приживання імпланта в кістку, проводить медичні маніпуляції і підтримуючу терапію.

Враховуючи вищенаведене ми розуміємо, що зубні імпланти потребують великих вкладень https://nccconline.org/blog/article/15, а тому коштує дорого. Проте, справа доходить до нашого здоров’я і естетичного вигляду посмішки економити не варто. Гарантія на імпланти надається на 20 років, а сам титановий штифт встановлюється більше 30 років, тому такі витрати себе оправдують.

Зубні імпланти https://en.wikipedia.org/wiki/Dental_implant , це шанс відновити гарну усмішку, вирішити проблему відсутності зубів без дискомфорту, вирішити проблему з належним пережовуванням їжі, що тягне за собою правильне травлення.

Сучасна стоматологія вражає своїми можливостями. Завдяки імплантам повертайте собі втрачені зуби, будьте красивими, здоровими і щасливими.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України