IKEA вирішила закрити магазин в центрі Праги – компанія тестує нову концепцію “pop-up”

Компанія IKEA прийняла рішення закрити магазин на Вацлавській площі в центрі Праги (Václavské náměstí 16). Він пропрацює до кінця серпня.

Магазин відкрився у вересні минулого року. Тим самим Прага приєдналася до Стокгольму, Цюріху, Риму та Варшави, де компанія тестує нову концепцію «pop-up». Вона полягає у відкритті магазинів невеликої площі (до 1500 кв. метрів) з вибраним асортиментом в центральних міських районах.

Такі торгові точки не повинні довго затримуватися на одному адресі, а регулярно переїжджати на нові місця. Мета даної концепції не стільки збільшити продажі, скільки підвищити «видимість» і «силу» бренду. У торгової точки на Вацлавській площі були і конкретні функції. Щоб не їхати в торговий центр IKEA на околицю міста, клієнти могли прийти сюди і за допомогою фахівців спроектувати і замовити облаштування віталень кімнат, кухонь, спалень та інших інтер’єрів.

Площа празького магазину, отримав назву IKEA Point, становить 800 квадратних метрів. Спочатку планувалося, що він пропрацює близько року, після чого керівництво фірми повинно прийняти рішення про доцільність переїзду на іншу адресу.

«Мова спочатку йшла про експеримент. Відгуки відвідувачів були для нас дуже важливі. Ґрунтуючись на них, ми скорегували форму і найменування послуг, пропонованих концептом Ikea Point. Щодня магазин відвідували близько тисячі осіб. Більшості з них (90%) новий концепт сподобався», – розповів глава проекту Петро Тихий.

Чи планує компанія відкрити такий магазин в іншому районі міста, поки що невідомо.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh