Її не шукали: Сестра замерзлої на смерть студентки розповіла правду

Звістка про смерть студентки Ірини Дворецької на Житомирщині потрясла всю країну.

20-річна дівчина загинула в крижаній пастці, коли в глуху ніч бігла додому. Водій маршрутного автобуса, на якому Іра хотіла дістатися до райцентру, висадив її серед ночі в глухому лісі. Причина проста – не виявилося грошей на проїзд.

Але є й інша версія трагічних подій, поліція намагається розслідувати обидві. Дівчина нібито сама встала на одній із зупинок, коли виявила, що у неї немає грошей.

Село Рудня-Хочинська знаходиться на кордоні Житомирської області. Це типове Полісся: ліси, луки, болота. Іра знала і любила ці місця з дитинства. Може бути, тому так сміливо пірнула в темну хащу, коли опинилася на дорозі одна в тріскучий мороз.

“Іра приїхала додому на канікули, а мама її була в лікарні в Олевську. Важка форма пневмонії”, – розповідає дідусь студентки Йосиф Мельник.

“8 січня маму повинні були в Житомир перевозити, Ірочка хотіла її супроводжувати. Тому і сіла на автобус о четвертій ранку, щоб до семи, коли за мамою приїде швидка, встигнути”.

Доньку мама не дочекалася. Іра пропала по дорозі в райцентр.

“Я дзвонила в Олевськ на автостанцію, там сказали, що такої дівчини не бачили, дзвонила в лікарню – туди Ірина теж не прийшла. Так що говорити! .. Сестру вже не повернути”, – побивається Наташа Дворецька, згадуючи ніч з 7 на 8 січня.

За словами старшої сестри, на Різдво Ірина допізна була з друзями. Молодь веселилася, колядувала по хатах, можливо, випивала. В дорогу до мами Іра збиралася похапцем – так, що забула вдома гаманець з грошима. Кондуктор, що сиділа в автобусі біля водія, пустила дівчину в салон, машина рушила. А коли Іра виявила, що не може заплатити 25 гривень за проїзд, водій у грубій формі наказав їй висаджуватися з автобуса.

Наступна за Руднею-Хочинською зупинка називається “Перга” – за назвою села, яке розташоване попереду. До перших будинків більше кілометра, місцевість – глуха. Кругом ліс, який перемежовується перелісками.

“Гаразд би він до села сестру довіз, висадив бі там, де люди, – журиться Наташа. – А тут же – нікого навколо, машини по наших дорогах в таку рань не їздять”.

До рідного села, де залишився злощасний гаманець, на автодорозі топати більше 5 кілометрів. По стежці через ліс – 1,5 кілометра. Іра вирішила зрізати шлях. Зросла в родині лісника, вона непогано орієнтувалася на місцевості, і ця впевненість у собі стала фатальною. Заблукавши в темряві, Іра збилася зі стежки і не на завмерлому болоті.

“Іра потрапила в боброву яму провалилася по грудях. Під її ногами була порожнеча, а внизу вода. Вона не могла вибратися, не дістала ногами до дна, – розповідає тітка студентки, яку теж звуть Наталією. – Схоже, Іра усіма силами намагалася вибратися з провалу, била навколо себе по льоду – руки в неї були чорні від синців. А рюкзачок з телефоном лежав десь в метрі. Можливо, вона кинула його в надії за щось зачепитися “.

Як виявилося, в ту ніч Іра трохи посварилася з рідними.

“Наташа і тато були проти того, щоб вона їхала після своїх прогулянок з друзями. Спеціально гроші у неї забрали. Альо Іра – вона вперта. Раз пообіцяла мамі приїхати і супроводити її до Житомира, від свого не відступить. У гаманці у Іри було 5 гривень. З ними і сіла в автобус “, – розповідає тітка Наталя.

“Водій начебто дала добро, альо потім висадив … Невже 20 гривень дорожче, ніж людське життя ?!”

За словами тітки загиблої, поліція і рятувальники люблять розповідати, як розгортають великі рятувальні операції з пошуку зниклих людей.

“Але тут нічого такого не було. В управлінні обласної ДСНС стверджують, що їх ніхто не заявивши про надзвичайну подію. Іру шукали рідні та друзі. Старша сестра каже, що повідомляла в поліцію про зникнення Ірини увечері 8 січня, альо відгук був тільки 10-го – подзвонили, подали напругу, чи не знайшлася сама “, – заявила Наталія.

Першим замерзлу доньку побачив батько. Він до цих пір в такому важкому стані, що навіть не знайшов у собі сил розмовляти з журналістами.

Як відомо, поліція розглядає і іншу версію – яку говорити водій, що дівчина сама вийшла з автобуса, коли виявила, що у неї немає грошей. Також збирай знайшли свідків, які не підтверджують конфлікту дівчини і водія. Однак родичі загиблої кажуть, що знайшли пасажирів, які говорять, що конфлікт таки був. У будь-якому випадку, справа за поліцією.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh