Авторські статтіЗдоров'я

Голодування як джерело здоров’я і довголіття

Хвороба двадцять першого століття і сучасної людини, надмірне споживання їжі. Їжа швидкого приготування і генномодифіковані продукти, повністю руйнують правильну гормональний фон людини. Наслідки, як правило, ожиріння і хвороби серцево судинної системи.

У зв’язку з важким життєвим ритмом, багатьом людям не вдається застосовувати всілякі дієти. Життєвий ритм настільки високий, що буває, не вистачає часу навіть на перекус. Що ж робити, щоб зберегти здоров’я?

Напевно багато чули про користь голоду. Але ще менше людей пробували це на практиці. І тільки обізнані роблять їй голодування.

Лікуємося з допомогою сухого голодування

Це єдиний спосіб позбавити і очистити організм від шлаків і хвороб. Доведено? що сухий голод по ефективності перевершує традиційний голод на води.

Також це ефективне ліки від застуди. Як тільки виникли підозри на застуду чи знаєте, що сильно промерзли, перебували біля хворої людини і т. п., потрібно на наступний день відразу ж проводити жінці голодування. Практично в обід або трохи пізніше вже проходити нежить і головний біль. На наступний день симптоми застуди зникають. Будь вірусу для існування потрібна рідина. Під час голоду без води клітинні мембрани стають менш чутливими до проникнення вірусів. Тім самим запобігається хвороба, і вірус гине на початковій стадії.

Якщо людина вже перебуває в стадії хвороби, голод може допомогти тільки при тривалому використанні. Починаючи від трьох діб і більше тільки під наглядом лікаря.

Як готуватися і проводити сухий голод?

В день перед голодом потрібно скасувати вечерю. Бажано зробити клізму, щоб на голод не відбувався викид токсинів в організм. Визначається це легкої головним болем у другій половині дня.

Прояв втоми, легкого запаморочення і сонливості, це нормальний стан, організм адаптується до нового стресу. Наступні рази будуть проходити набагато легше.

В літній період часу, краще голодувати на води. Взимку віддавати перевагу сухому голоду. Почніть з одного голоду в місяць, довівши цей результат до одного разу в тиждень.

Переваги сухого голоду

1. Оновлення клітинного водяного балансу, погані клітини гинуть, здорові відновлюються і стають ще більш стійкіше до стресів, хвороб, вірусів і грибків.

2. Відсутність зовнішнього фактора води вбиває всі віруси і запальні процеси в організмі людини.

3. Голод сприяє омолодженню всього організму, поліпшенню обміну речовин.

4. Нормалізація гормонального фону і очищення крові.

5. І як побічний ефект сухий голод додатково, позбавляє нас, зайвого підшкірного жиру. Доведено, що на сухому голод, людина втрачає суто жирову тканину. На води відбувається процес 50 на 50, втрати жиру і м язових тканин.

Як бачите, є багато причин, за якими варто зайнятися такою корисною справою для свого організму. Приділяючи всього лише добу в тиждень, ви продовжите свою молодість і довголіття. Відчуття бадьорості і гарного самопочуття будуть переслідувати вас завжди

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України