Діаспора

Ігор Швайка ініціює перейменування харківського проспекту Лєніна на проспект імени Юрія Шевельова

Ігор Швайка

9 вересня 2013 року народний депутат України, голова Харківської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Ігор Швайка виступив з ініціятивою перейменувати проспект Лєніна у Харкові на проспект імени Юрія Шевельова. Націоналіст зазначив, що великою історичною несправедливістю є той факт, що інтелектуального генія українського народу, видатного славіста, мовознавця Юрія Шевельова й донині не вшановано належним чином у його рідному місті.

“Скандал, який розгорівся навколо встановлення меморіяльної дошки на будинку, де жив Юрій Шевельов, є свідченням фантастичної неосвічености місцевих владців. Певним чином вони заохочують нас до ще більш рішучих дій щодо встановлення історичної й національної справедливости, вшанування справжніх українських героїв. Саме тому ми вимагаємо перейменувати однин із центральних проспектів Харкова на честь видатного українського вченого.

Невігластво “регіоналів” переходить усі можливі межі. Ті люди, у яких “тексти по-дебільному написані” і які лише з третього разу голосують у Верховній Раді за вшанування Каразіна й Вернадського, дозволяють собі робити безглузді зауваження. Уже давно потрібно відправити назву проспекту на честь ката українського народу у небуття. А ось постать Юрія Шевельова більш ніж достойна увіковічення”, – заявив Ігор Швайка.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО “Свобода”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.