Авторські статті

Ігор Мірошниченко вимагає заборонити сепаратистські організації, чия діяльність порушує державний суверенітет України

11 березня 2014 року народний депутат України свободівець Ігор Мірошниченко зареєстрував депутатський запит, адресований виконувачеві обов’язків Генерального прокурора України, голові Служби безпеки та міністрові юстиції щодо заборони громадських та політичних організацій, дії яких спрямовані на порушення суверенітету і територіяльної цілісности України, підрив її безпеки та розпалювання міжнаціональної, расової та релігійної ворожнечі.

Як зазначає депутат-свободівець, останні події в Україні дають підстави зробити висновок, що агресія з боку Російської Федерації в Криму не є спонтанною. Робота з підготовки та створення військових передумов та сепаратистських настроїв тривала роками задовго до цього. Зокрема, значну роль зіграли деякі проросійські політичні партії та громадські організації, що пропагували від’єднання частини території України та розпалювали міжнаціональну ворожнечу. Їхню діяльність було зосереджено на послабленні української держави, на просуванні російських інтересів в Україні.

Зокрема, у запиті йдеться про те, що партія “Русское единство” веде активну антидержавницьку пропаганду, поширює неправдиву інформацію, а лідер цієї партії С.Аксьонов закликає до від’єднання частини території України. Окрім того, у зверненні згадується громадська організація “Оплот”, яка на своїй сторінці в Інтернеті також активно пропагує сепаратизм та закликає до насильницького захоплення влади. Подібна діяльність є ознакою й громадської організації “Молодіжна єдність”.

Діяльність вищезгаданих організацій суперечить ст. 37 Конституції України, де зазначено, що заборонено утворення і діяльність політичних партій та громадських організацій, програмні цілі або дії яких спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіяльної цілісности держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, на розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров’я населення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.