Авторські статті

Ігор Мірошниченко: “В Україні повинні бути справжні міліціянти, а не бандити в погонах”

Влада використовує міліцію як рабів для посилення власного режиму. Нині міліціянти виконують злочинні накази, а не присягу, Конституцію України та не захищають пересічних громадян, що є їхнім безпосереднім обов’язком.

Про це 8 жовтня 2013 року на пленарному засіданні парламенту заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко під час обговорення законопроєкту 2050а “Про внесення зміни до статті 18 Закону України “Про міліцію” (щодо вдосконалення системи кадрового забезпечення органів внутрішніх справ).

Під час виступу націоналіст наголосив, що свободівці, прихильники партії, народні депутати та їхні помічники на власній шкурі відчувають свавілля міліції під час різноманітних заходів із відстоювання законних прав громадян. “Для прикладу, відстоюючи право на місцеве самоврядування, ми на власній шкурі відчуваємо свавілля міліції, яку партія влади використовує задля особистого захисту. Тому можна констатувати, що в нашій країні немає правоохоронних органів – у нас є органи репресивні, які захищають владу і її режим. Законопроєкт, який нині обговорюємо, посилює кріпацтво людей, що працюють у правоохоронних органах. Можливо, вони і хочуть виконувати присягу, але не мають такої змоги і можливости”, – зауважив націоналіст.

Ігор Мірошниченко також повідомив, що до нього неодноразово зверталися прості рядові працівники “Беркуту” з Сумської области. Ці хлопці викрили корупцію в лавах спецпідрозділу й повідомили керівництво про те, що керівник “знімає” з кожного працівника міліції 160 грн. Проте реакції нема, хіба що хлопців ставлять у наряди, не дають нормальної роботи, попросту виснажують фізично. Так званий же “керманич” й надалі обіймає свою посаду.

“Ми маємо безліч прикладів свавілля міліції. Коли я якось приїхав захищати ні в чому невинних людей, мені в очі говорили, що їх відпустять, проте після телефонного дзвінка міліціянти перетворюються на зомбі, змінюють рішення – мовляв, нічого не можна вдіяти, бо є відповідний наказ. В Україні дійсно немає правоохоронних органів, а є похоронні, які знищують будь-яку надію на справедливість і захист. Саме тому люди й бояться міліції. І саме тому ми не будемо підтримувати цей законопроєкт. Ми хочемо, щоби в Україні була справедливість і справжні міліціянти, а не бандити в погонах”, – наголосив насамкінець Ігор Мірошниченко.

Іванна Карпенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.