Авторські статті

Ігор Мірошниченко: “Партія регіонів долучає комуністів, щоб Угоду про асоціяцію України з ЕС було зірвано”

“Партія регіонів підтягнула своїх старих друзів комуністів, щоби ті вставляли палиці в колеса підписанню Угоди про асоціяцію”, – заявив народний депутат України свободівець Ігор Мірошниченко в етері “5 каналу”, коментуючи залучення нардепів від КПУ до робочої групи з розробки законопроєкту про лікування засуджених за кордоном.

Ігор Мірошниченко підкреслив, що головне питання, від якого залежить доля Угоди про асоціяцію України з Европейським Союзом – лікування Юлії Тимошенко за кордоном, нині залежить від робочої групи, на засідання якої представники Партії регіонів не прийшли. Натомість у робочій групі беруть активну участь комуністи. Тепер намір саботувати угоду з ЕС став очевидним.

“Партія регіонів не знає, чи хоче вона евроінтегруватися, чи ні. В неї немає чіткої позиції. Провладна більшість ухилялася від чіткого рішення та намагалася перекласти відповідальність на опозицію, бо чекала команди від Януковича. А той, після зустрічі у бункері з Путіним сам-на-сам, вирішив, що Україна не буде підписувати угоду з ЕС. Тепер “регіонали” хочуть “зберегти обличчя”, тому підтягнули комуністів, аби ті ставили палиці в колеса, бо комуністи – проти евроінтеграції.

Опозиція йде на суттєві поступки та згодна підписати компромісний законопроєкт, бо він погоджений місією Кокса-Кваснєвського. Утім навіть такий варіянт не задовольняє Партію регіонів. Вони умисне тягнуть час, розуміючи, що на Вільнюському саміті Угоду про асоціяцію буде зірвано. Хто за це нестиме відповідальність? Безперечно, що не опозиція, бо вона зробила усе від неї залежне: без обговорень проголосувала у п’ятницю за законопроєкти про прокуратуру і про вибори, а нині готова ухвалити компромісний документ щодо політичної ув’язненої Юлії Тимошенко. Опозиція чітко усвідомлює відповідальність за майбутнє України, на відміну від провладних політичних сил”, – підсумував Ігор Мірошниченко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.