Авторські статті

Ігор Мірошниченко назвав тих, кого має бути піддано люстрації в першу чергу

Люстрації має бути піддано партійну номенклатуру Комуністичної партії, агентів спецслужб, зокрема КГБ, посадовців-корупціонерів, осіб, причетних до репресій, корупційних схем та фізичного знищення українців”. Про це 27 лютого 2014 року в коментарі журналістам заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко.

На думку націоналіста, за умови, якщо пересічні працівники певного міністерства мають достатній досвід і не були задіяні в корупційних схемах, то вони можуть залишатися на займаних посадах. Народний депутат вважає вкрай необхідною ідеєю створення люстраційного комітету.

“Його очолять громадські активісти, які будуть перевіряти чиновників і державних службовців на предмет причетности до корупційних схем. Що стосується правоохоронної системи, на мій погляд, міліціянти мають піти у відставку. Тому що люди, які були в лавах організації, що здійснювала масові репресії, переслідування, побиття і фізичне знищення українців, є непридатними для виконання функцій, визначених Законом. Те ж саме стосується судової системи, працівники якої були вмонтовані в схему, вибудувану Портновим. Їх має бути люстровано. Але важливо розуміти, що змінити систему в один день не вдасться. Якщо більшість суддів та прокурорів, які працювали в цій системі, підуть в один момент геть, то не буде кому порушувати справи, відкривати кримінальні провадження і ловити бандитів, зокрема Януковича, Пшонку, Захарченка та инших. Тому ці фахівці мають працювати, а система поступово оновлюватиметься”, – зазначив парламентар.

Націоналіст зауважив, що до роботи люстраційного комітету мають долучитися журналісти, які у своїх об’єктивних репортажах викриватимуть усі злочини, які вчиняли представники попередньої влади.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України