Ігор Мірошниченко назвав тих, кого має бути піддано люстрації в першу чергу

Люстрації має бути піддано партійну номенклатуру Комуністичної партії, агентів спецслужб, зокрема КГБ, посадовців-корупціонерів, осіб, причетних до репресій, корупційних схем та фізичного знищення українців”. Про це 27 лютого 2014 року в коментарі журналістам заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко.

На думку націоналіста, за умови, якщо пересічні працівники певного міністерства мають достатній досвід і не були задіяні в корупційних схемах, то вони можуть залишатися на займаних посадах. Народний депутат вважає вкрай необхідною ідеєю створення люстраційного комітету.

“Його очолять громадські активісти, які будуть перевіряти чиновників і державних службовців на предмет причетности до корупційних схем. Що стосується правоохоронної системи, на мій погляд, міліціянти мають піти у відставку. Тому що люди, які були в лавах організації, що здійснювала масові репресії, переслідування, побиття і фізичне знищення українців, є непридатними для виконання функцій, визначених Законом. Те ж саме стосується судової системи, працівники якої були вмонтовані в схему, вибудувану Портновим. Їх має бути люстровано. Але важливо розуміти, що змінити систему в один день не вдасться. Якщо більшість суддів та прокурорів, які працювали в цій системі, підуть в один момент геть, то не буде кому порушувати справи, відкривати кримінальні провадження і ловити бандитів, зокрема Януковича, Пшонку, Захарченка та инших. Тому ці фахівці мають працювати, а система поступово оновлюватиметься”, – зазначив парламентар.

Націоналіст зауважив, що до роботи люстраційного комітету мають долучитися журналісти, які у своїх об’єктивних репортажах викриватимуть усі злочини, які вчиняли представники попередньої влади.

Comments

0 comments

One comment

  1. Стьопа

    Мiж висказуванням.та гавканням здаеться э рiзниця!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh