Економіка

iHerb знову працює в Україні завдяки Новій пошті

Українці знову можуть замовляти товари з глобального онлайн-магазину iHerb напряму в Україну із зручною доставкою Новою поштою. Отримати замовлення можна у будь-якому працюючому відділенні або поштоматі.

Щоб замовити доставку з магазину iHerb на сайті iherb.com потрібно:

  1. Додати товари у «Кошик»
  2. У вкладці «Доставка» вибрати опцію з логотипом Нова пошта Глобал.

Термін доставки складає від 10 днів.

«Сім років тому ми тільки починали працювати на ринку міжнародної доставки, нашою метою було показати українцям, що купувати за кордоном так само легко і безпечно, як і в українських магазинах. Сьогодні вже можна бути впевненими, що українці змогли оцінити переваги зарубіжного онлайн-шопінгу. Зі свого боку Нова пошта Глобал продовжує робити все, щоб українці мали доступ до найбільшого асортименту товарів та бездоганний сервіс доставки незалежно від свого місця знаходження та попри воєнний стан», —  говорить Юрій Беневитський, СЕО Нової пошти Глобал.

iHerb є одним із найбільших у світі інтернет-магазинів продуктів для здорового способу життя. На сайті представлено понад 1500 брендів та 35 000 товарів у категоріях косметика, парфумерія, харчові добавки, вітаміни, спортивне харчування, товари для дітей, для дому, для тварин тощо.

Мільйони українців купують щороку товари для здоров’я на iHerb, обираючи доставку Нової пошти Глобал. Найбільш популярними серед українців категоріями були цукерки, БАДи, вітаміни й косметика.

Відстежити посилку з-за кордону, як і будь-яке відправлення по Україні, можна за допомогою онлайн-трекінгу. Для цього потрібно лише ввести номер експрес-накладної у полі пошуку на сайті. + ПОСИЛАННЯ

Нагадаємо, що замовити з будь-якого онлайн-магазину в США, Великобританії та інших країн можна завдяки, ще одному сервісу від Нова пошта Глобал – npshoping.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України