Новини з Австрії

У віденській школі введено заборону на жувальну гумку

Щоранку перед вхідними воротами Міжнародної школи Амадеус в особняку Герстхофер паркуються Maseratis і Porsches. Приватна школа на місці занедбаної жіночої клініки Земмельвайс створена для багатої клієнтури. Рік навчання в школі Amadeus вартує до 53 000 євро. На додаток до величезних шкільних зборів, необхідно також сплатити реєстрацію і безпеку, які становлять кілька тисяч євро. Комплект шкільної форми вартує 600 євро.

Ця школа відома не тільки своїми цінами, але і своїми суворими правилами. Порушники форми одягу до зайняти не допускаються. При третьому попередженні про відсутність або деталі неправильної форми учням взагалі забороняється вхід у шкільну зону.

«Довідник для батьків» елітної школи містить і такі правила поведінки: наприклад, забороняється лаятися всередині і за межами території школи — навіть на іноземних мовах. Жувальна гумка заборонена. Старшим учням також заборонено палити і у вільний від навчання час.

Джо Калина, прес-секретар школи, підтверджує: «Такі стандарти важливі для високоефективної» школи. Ці стандарти також формують характер і забезпечують високий академічний рівень. У нашого закладу він надзвичайно високий».

Фото:picturedesk.com/APA

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.