У віденській школі введено заборону на жувальну гумку

Щоранку перед вхідними воротами Міжнародної школи Амадеус в особняку Герстхофер паркуються Maseratis і Porsches. Приватна школа на місці занедбаної жіночої клініки Земмельвайс створена для багатої клієнтури. Рік навчання в школі Amadeus вартує до 53 000 євро. На додаток до величезних шкільних зборів, необхідно також сплатити реєстрацію і безпеку, які становлять кілька тисяч євро. Комплект шкільної форми вартує 600 євро.

Ця школа відома не тільки своїми цінами, але і своїми суворими правилами. Порушники форми одягу до зайняти не допускаються. При третьому попередженні про відсутність або деталі неправильної форми учням взагалі забороняється вхід у шкільну зону.

«Довідник для батьків» елітної школи містить і такі правила поведінки: наприклад, забороняється лаятися всередині і за межами території школи — навіть на іноземних мовах. Жувальна гумка заборонена. Старшим учням також заборонено палити і у вільний від навчання час.

Джо Калина, прес-секретар школи, підтверджує: «Такі стандарти важливі для високоефективної» школи. Ці стандарти також формують характер і забезпечують високий академічний рівень. У нашого закладу він надзвичайно високий».

Фото:picturedesk.com/APA

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh