Авторські статті

В Україні очікуютсья аномальні температури: синоптик попередила про майже +20

Українцям слід очікувати плюсового повітря, хоча без опадів не обійдеться. Цьому сприятиме зіткнення повітряних фронтів, що спричинить чималий розкид температур по всій Україні.

Перша декада лютого буквально вразила українців абсолютно не-лютневими температурами. Уже понад тиждень у більшості регіонів України тримається стабільний плюс навіть уночі, а на півдні – взагалі майже весняна погода. І за прогнозами синоптиків, зменшувати оберти небесна канцелярія не збирається, тож у найближчій метеорологічній перспективі морозів не очікується, розповіла Телеграфу синоптик Укргідрометцентру Наталя Птуха.

“Річ у тім, що зараз через нашу територію проходить атмосферний фронт і він обумовлює таку ситуацію, що з північного сходу до нас надходить холодне повітря, а з півдня – тепле”, – пояснює Птуха.

Конфлікт повітряних мас спричинить рясні опади і великий діапазон температур по всій території країни.

Погода в Україні 14 лютого 2024 року також прогнозується тепла – вночі та вдень може бути +3…+9, а в південній частині нашої держави до +15. Птуха додала, що протягом наступних десяти днів на нашій території не прогнозуються сильні морози.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України