Ідея обов’язкової праці для біженців в Австрії викликала гнів опозиції

Федеральний уряд серйозно задумався про обов’язкові роботах для біженців. Їх, на думку чиновників, можна використовувати, наприклад, в лісовому і сільському господарстві або як прибиральників врожаю.

Міністр соціальних справ Беате Хартінгер-Кляйн (АПС) думає про обов’язок працювати для визнаних біженців. «Або я підвищую кваліфікацію осіб, які мають право на притулок, або я використовую їх, наприклад, на обов’язкових низькокваліфікованих роботах у сільському та лісовому господарстві», — цитує Хартінгер-Кляйн преса. На думку міністра існує також непряме трудове зобов’язання» — працювати, якщо хтось хоче отримати соціальні допомоги і йому пропонується розумна робота.

В даний час в Австрії є близько 33 000 осіб, що мають право на притулок та мають право на додатковий захист, зареєстровані як безробітні або учні.

Свого часу канцлер Себастьян Курц (ÖVP) вже виступав з аналогічними планами в 2016 році. У той час, будучи міністром закордонних справ та інтеграції, він закликав до обов’язкової роботу для безробітних з числа біженців для утримання суспільних місць, участь в установах соціального забезпечення або догляд за тими ж прохачами притулку.

Опозиція піддала такі плани жорсткій критиці, назвавши примусова праця популізмом і рецидивом нелюдських нацистських методів. Також вони запідозрили уряд у спробі скоротить допомоги для тих, хто буде відмовлятися від такої роботи.

За матеріалами:heute.at
Фото: imago stock & people

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh