В Японії не вистачило вступних квитків на Святу Месу з Папою

Через два тижні розпочнеться Апостольська подорож Папи до Таїланду та Японії. Обидві країни інтенсивно готуються до зустрічі Святішого Отця. Бажаючих взяти участь у Святих Месах з Папою в Японії так багато, що організатори оголосили спеціальну лотерею.

Про те, що в Японії вже не вистачило вступних квитків на Святі Меси, які очолить Папа Франциск, польському відділові Радіо Ватикану розповіла кореспондентка з Японії, пані Дорота Халаса. Вона зазначила, що на спеціальному веб-сайті архидієцезія Токіо оголосила лотерею серед бажаючих. Навіть організовано спеціальну молитву за розіграш вступних квитків.

33-тя Апостольська подорож Папи Франциска до Таїланду та Японії триватиме від 19 до 26 листопада. До Японії він прибуде 23 листопада, а наступного дня вирушить літаком до Нагасакі, де проживає найбільше католиків. Там Святіший Отець виступить з промовою проти атомної зброї, відвідає пам’ятник і музей 26 мучеників і очолить Святу Месу на місцевому стадіоні. Того ж дня він прибуде до Хіросіми, де візьме участь у зустрічі на захист миру в Меморіальному палаці. 25 листопада Папа проведе ряд зустрічей в Токіо, столиці Японії, а потім очолить Святу Месу на міському стадіоні, що вміщує 55 тисяч глядачів.

Для Японії обране гасло – «Захищати кожне життя», яке зосереджене на захисті життя й сотвореного світу. що особливо важливе для такої країни як Японія, в якій ядерна загроза є постійною проблемою. Крім того, Японія належить до провідних країн світу щодо переривання вагітності серед підлітків. Проблемою є також і зростаюче насильство в сім’ях, велика кількість самогубств і смертей від непосильної роботи та відчуження від світу.

Святіший Отець відвідає країну в 470-ту річницю прибуття святого Франциска Ксаверія, апостола Японії. В країні, що налічує майже 127 мільйонів мешканців, є тільки коло півмільйона католиків.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh