Техно

Яку зброю виробляє компанія Dynamit Nobel Defence, з якою підписав угоду “Укроборонпром”

Україна розширює співпрацю з оборонними компаніями світу

Джерело: Defence Express

Офіційний канал акціонерного товариства “Українська оборонна промисловість” (“Укроборонпром”) повідомив про підписання Меморандуму про співпрацю з оборонною компанією з Німеччини Dynamit Nobel Defence. Угода була підписана 17 лютого. “Укроборонпром” продовжує розширювати географію міжнародних партнерств з провідними глобальними компаніями”, — відзначають у пресслужбі товариства.

Як зазначив гендиректор “Укроборонпрому” Герман Сметанін, “Наше партнерство важливе для посилення оборонних потужностей, важливе для Перемоги України та побудови Арсеналу вільного світу”. Компанія Dynamit Nobel Defence GmbH (DND) була заснована у 1865 році, сьогодні є дочірнім підприємством ізраїльської оборонної компанії Rafael.

Яку зброю виробляє компанія Dynamit Nobel Defence, з якою підписав угоду "Укроборонпром"

Передусім варто відзначити, що Dynamit Nobel Defence відома своєю лінійкою протитанкових гранатометів RGW (RGW 60, RGW 90, RGW 110), а також культові протитанкові гранатомети Panzerfaust 3.

Також у компанії пропонують рішення для забезпечення широкосмугового зв’язку, а також система управління вогнем Fire Weaver, що поєднує датчики на різних платформах у режимі реального часу, щоб максимально скоротити час від виявлення цілі до її ураження.

Яку зброю виробляє компанія Dynamit Nobel Defence, з якою підписав угоду "Укроборонпром"

Крім того, на сайті компанії відзначається, що Dynamit Nobel Defense пропонує індивідуальні рішення та концепції захисту для будь-якого типу бойової машини. І також як військові, так і цивільні системи протипожежного захисту.

Раніше цього місяця “Укроборонпром” повідомляв про початок партнерства з низкою компаній з Литви — йдеться про NT Service, Brolis Semiconductors, RSI Europe і DMEXS, що спеціалізуються на створенні прицілів, зокрема тепловізійних, сучасних систем дистанційного ініціювання підриву, засобів РЕБ, зв’язку тощо.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України