Яку воду пити: кип’ячену або сиру?

Вода є природною і необхідною частиною життя людства. У деяких областях нашої країни вона практично безцінна, в інших – люди просто не помічають, скільки вони витрачають її даремно. Питання про ті, яку воду краще пити сьогодні, як і раніше не затихає. Відповідь на це питання можна дізнатися тут.

Яка ж вода краще? Сира або кип’ячена?

Давайте в цьому розберемося. Якщо ви справді бажаєте принести користь своєму організму, тоді краще вибирати очищену, а не кип’ячену воду. Ви можете використовувати для її очищення особливі фільтри на основі активованого вугілля та інших матеріалів, які сьогодні можна легко придбати в усіх куточках нашої держави. Такі аксесуари чудово підходять для обробки води з-під крана.

Яку воду краще пити: теплу або холодну

Вибирати для пиття краще теплу воду.

Наприклад, холодна вода, хоч і прискорює обмін речовин і допоможе вам схуднути, постійне її вживання призведе до проблем з органами травлення та збоїв у роботі кишкового тракту.

Гаряча вода може зігріти у вас в холодні зимові вечори, вона розширює судини, алео недоліків має набагато більше: занадто тепла рідина може призвести до появи онкології горла і стравоходу, підвищення газоутворення, пошкодження емалі зубів, а також зниження імунітету.

А ось у теплій води одні тільки переваги: вона швидко покращує роботу ЖКГ, виводить шкідливі речовини і шлаки, а також оздоровлює шкіру.

Джерельна вода – доступне джерело доброї води

Така рідина в основному завжди є кришталево-чистою й безпечною, при цьому вона безкоштовна. Але джерел її в нашій країні дуже мало. Смак такої води є дуже приємним. В основному, такі джерела можна знайти в непрохідних місцях.

Так що в результаті, яку воду краще пити?

Сама чиста і корисна вода знаходиться в природних гірських джерелах. Але так як цей вид води доступний лише невеликому числу людей, говорити про нього просто не має сенсу. Тому саме головне, що можна порекомендувати, — це використовувати звичайну воду з-під крана, спочатку пропустивши її через якісні фільтри, які постійно слід міняти.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh