Авторські статтіЗдоров'я

Яку воду пити: кип’ячену або сиру?

Вода є природною і необхідною частиною життя людства. У деяких областях нашої країни вона практично безцінна, в інших – люди просто не помічають, скільки вони витрачають її даремно. Питання про ті, яку воду краще пити сьогодні, як і раніше не затихає. Відповідь на це питання можна дізнатися тут.

Яка ж вода краще? Сира або кип’ячена?

Давайте в цьому розберемося. Якщо ви справді бажаєте принести користь своєму організму, тоді краще вибирати очищену, а не кип’ячену воду. Ви можете використовувати для її очищення особливі фільтри на основі активованого вугілля та інших матеріалів, які сьогодні можна легко придбати в усіх куточках нашої держави. Такі аксесуари чудово підходять для обробки води з-під крана.

Яку воду краще пити: теплу або холодну

Вибирати для пиття краще теплу воду.

Наприклад, холодна вода, хоч і прискорює обмін речовин і допоможе вам схуднути, постійне її вживання призведе до проблем з органами травлення та збоїв у роботі кишкового тракту.

Гаряча вода може зігріти у вас в холодні зимові вечори, вона розширює судини, алео недоліків має набагато більше: занадто тепла рідина може призвести до появи онкології горла і стравоходу, підвищення газоутворення, пошкодження емалі зубів, а також зниження імунітету.

А ось у теплій води одні тільки переваги: вона швидко покращує роботу ЖКГ, виводить шкідливі речовини і шлаки, а також оздоровлює шкіру.

Джерельна вода – доступне джерело доброї води

Така рідина в основному завжди є кришталево-чистою й безпечною, при цьому вона безкоштовна. Але джерел її в нашій країні дуже мало. Смак такої води є дуже приємним. В основному, такі джерела можна знайти в непрохідних місцях.

Так що в результаті, яку воду краще пити?

Сама чиста і корисна вода знаходиться в природних гірських джерелах. Але так як цей вид води доступний лише невеликому числу людей, говорити про нього просто не має сенсу. Тому саме головне, що можна порекомендувати, — це використовувати звичайну воду з-під крана, спочатку пропустивши її через якісні фільтри, які постійно слід міняти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України