Авторські статті

Якщо Україна не відновить свою територіальну цілісність, вона так і залишиться державою-інвалідом, – Портніков — Replyua.net

Відомий український журналіст і телеведучий Віталій Портніков у своїй авторській програмі «Політклуб з Віталієм Портниковим» на телеканалі «Еспресо» заявив, щоб не робила команда Володимира Зеленського, їй не вдасться хоч якось змінити ситуацію на сході України. Портніков вважає, що не допоможуть навіть розширення повноважень української делегації, яка бере участь у переговорах у Мінську.

Портников зазначив, вся справа в тому, що Росію не цікавлять жодні компроміси з українською владою, Москві потрібна вся територія України. Тому Кремль зробить все можливе, щоб українські землі стали органічною частиною території Росії. Ми повинні від цього всіляко відбиватися, тому що, якщо ми станемо частиною Росії, ми зіткнемося з тими всіма проблемами, з якими стикається сучасна Росія.

Журналіст додав, разом з тим ми повинні боротися за населення окупованих територій Донбасу, робити все можливе, щоб люди мали можливість приїжджати на вільні території України, тому що ще довго Донбас буде перебувати під окупацією. Ми повинні боротися за те, щоб ця окупована територія, як Донбасу, так і Новини рано чи пізно повернулася в Україну, тому що, якщо Україна не поверне Крим і Донбас, то ми так і залишимося країною-інвалідом. Держави-інваліди завжди мають одну долю – бути на околиці світу, слухати про себе якісь співчуття про те, що ми не змогли повернути свої землі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України