Шарфики на деревах – новий позитивний тренд. Фото

У світі з’явився новий позитивний тренд, що не може не радувати. З кожним днем він захоплює все більше і більше людей. Це — шарфики на деревах. Вони покликані не утеплити дерево або прикрасити ліхтарний стовп…Люди беруть свої речі, вяжуть їх вручну або спеціально купують в магазині і залишають на дерева, часто прикріплюючи до них невеликі записки.

Наприклад, такі:

“Я не загубився! Візьми мене з собою і тобі стане тепліше. Нехай у тебе все буде добре!“

Причина дійсно зворушлива — ці шарфи призначені для бездомних людей, щоб допомогти їм зігрітись у холоди. Температура на вулиці не літня! Але, що важливіше, такі речі утеплюють не тільки тіла, але й душі. В цьому свого роду флешмобі беруть участь також справжні фанати хендмейду. Одна з них — вязальниця Елізабет Сімонс. Вона каже, що це заняття гріє і її саму, тому що, коли ти робиш людям добро, то радієш і сам. Це “рух шарфиків” почалося в Сеймура, штат Індіана. Потім їх естафету перейняли і в інших місцях. В одній Америці замерзаючих безпритульних — 1,56 мільйона. Може бути, і нам варто зробити щось подібне у своєму парку або у дворі? Адже від вас не потрібно практично нічого, а крихітний вчинок може зігріти чиєсь серце!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh