Життя

Якщо ви НЕ БАЛУЄТЕ СЕБЕ, то вас ніхто не балує!

Ми всі хочемо, щоб нас балували чоловіки, пестило життя. Наскільки ви дозволяєте собі себе балувати, настільки балувати будуть і інші.

Если вы НЕ БАЛУЕТЕ СЕБЯ, то вас не балует никто!

Балувати себе добре це чи погано? Чому це необхідно жінці і як балувати себе правильно?

Ми всі хочемо, щоб нас балували чоловіки, пестило життя. Наскільки ви дозволяєте собі себе балувати, настільки балувати будуть і інші.

З дитинства ми засвоїли лише одне із значень цього слова: «потакання примхам і капризам», і це погано, тому що наші батьки вважали, що якщо відповідати дитині на кожен її поклик, то вона розпеститься і сяде на шию. І нехай дитина робить все сам, а той нічому не навчиться.

Тому батьки, боячись нас розпестити, не допомагали зайвий раз, часто відмовляли, навалювали багато домашньої роботи і роботи по господарству, вчили бути відповідальними і практичними.

Їм ніхто не розповів, що у слова «балувати» є ще кілька значень: ставитися з особливою увагою, турботою, ласкою і приносити задоволення, радість кому-небудь, робити що-небудь приємне.

Вчені довели, що жорстка дисципліна і сильний тиск з боку батьків, особливо у дівчаток,може викликати виникнення тривожних розладів і появу занепокоєння і необґрунтованого страху. А у тих дівчаток, батьки яких балували і були уважні до їх потреб і бажань, тенденцій до появи різних тривог і фобій практично не виявлено.

Тому будемо вчитися себе балувати!

Як вміння балувати себе змінить ваше життя?

  • підвищить вашу чутливість і чуттєвість, ви навчитеся слухати себе і свої відчуття;
  • збільшить жіночу енергію;
  • будете відчувати внутрішню самоцінність;
  • вам буде простіше приймати подарунки від чоловіків і від життя;
  • поліпшить настрій і задоволення від життя;
  • дасть нові сили;
  • збільшить любов до себе і любов світу.

І головне, ви зможете не тільки бажати щось, але і навчитеся приймати бажане в своє життя!
Тому що бажати і дозволяти собі — це різні речі! Прочитайте цю думку ще раз.

А тепер питання: коли вам пропонують побалувати себе, як ви собі уявляєте цей процес?

Невибагливим жінкам зазвичай приходить на розум піти до косметолога, СПА, до масажиста або піти на шопінг і накупити собі всього. Як прийшло на розум, так і пішло, тому що в пестощах собі не можна йти розбитими шляхами.

Потрібно собі дозволити те, що хочеться вам, а не те, що роблять інші! Ми самі заганяємо себе в жорсткі рамки: це не можна, неможливо. Дуже багато обов’язків і справ і дуже мало задоволення і турботи про себе.
Комусь може просто потрібно перестати доїдати за дитиною і за ким-то ще й дозволити собі свою порцію їжі, яку теж можна не доїсти!

Багатьом з нас важко собі дозволити деякі речі, і спочатку добре б ці речі знайте! Знайдіть те, що зробить ваше життя яскравішим, радіснішим, щасливішим і дозвольте собі це!

Як побалувати себе?

Купіть букет квітів і прикрасьте свій будинок, вдихайте аромат і посміхайтеся.

Купіть собі засіб догляду за тілом, те що давно хотіли, але боялися собі це дозволити: ефірна олія, пензлик дорогий для рум’ян і т. п.
Або зробіть самі скраб, витратьте час, знайдіть інгредієнти і отримаєте задоволення.

Якщо ви втомилися і забідкалися, побалуйте себе неробством. Дозвольте собі нічого не робити. Адже як зазвичай ми живемо: з’являється вільна хвилинка — ми відразу знаходимо собі справи, ні хвилини без ефективності, нам обов’язково треба себе чимось зайняти. Спробуйте зупинитися! Можна особливо господарським зробити паузу і у готуванні, замовити їжу додому, сходити куди-небудь на вечерю.

Зробіть те, що давно хочете, але відкладаєте через брак часу. Сходіть в театр, погуляйте в парку, підіть у лазню, почніть шити, малювати, від прямо без підготовки, перечитайте любовну класику, перегляньте улюблений фільм. Балуйте себе!

Дозволяйте собі маленькі радості, наповнюйте ними своє життя! І у вашому житті буде більше емоцій, гарного настрою і задоволеності.

Ви гідні кращого життя! Не простенького, сірого і дешевого! А якісного, здорового і красивого, а іноді — зовсім непрактичного і неефективного. Знайдіть те, що буде свідчити про уважне і дбайливе ставлення до себе.

Балувати треба себе не з голови, а з тіла і з душі. Прислухайтеся до себе, до своїх відчуттів:  чого я потребую? Що я хочу?

Ідіть своїм шляхом, а не розбитими шляхами.

Багато дають такі поради: побалуйте себе плиткою шоколаду, тортом, випийте чашку кави… Я б таких порад не давала. Ось побалувати себе чистою водою, свіжими овочами, замість смаженої картоплі, свіжовичавленими соками можна! Балувати себе — це значить, не потурати собі, а робити своє життя радісніше, красивіше і здоровіше!

Якщо ви рідко буваєте одна, то вам просто необхідні моменти усамітнення, моменти «для себе».

Є в вашому домі крім кухні ваше місце, свій простір? Якщо ви живете з батьками або в орендованій квартирі, то вам просто необхідно облаштувати свій затишний куточок.

Це може бути крісло, з зручними подушками, з красивим торшером, де можна почитати улюблену книгу або любовний роман. Просто почніть думати над тим, що ви хочете?

Ось я наприклад, вибрала собі робочий стіл і крісло білого кольору. Це і називається побалувати себе — купити не те, що практично, а те що подобається. Біле крісло у мене вже півроку, але я виявилась такою акуратною, що воно досі як нове! І білий колір теж може бути практичним, коли в радість!

Якщо ваша домашній одяг — лосини і капці, то можна побалувати себе і купити нове домашнє плаття, поміняти одяг для сну. Він повинен бути не тільки акуратним, зручним, але і красивим. Навіть вдома ви повинні відчувати себе , як щонайменше королевою.

Дозвольте собі більше косметичних процедур: зробіть кубики льоду на ранок, купіть спрей з термальною водою, купіть масажну щітку з натуральної щетини, гребінець новий і ефірні олії для аромарозчісування. Отримайте насолоду від будь-якої дії, від дотику до власного тіла.

Вчіться створювати собі настрій за допомогою інтер’єру, ароматів, музики. Балуйте себе!

Часто ми задовольняємося тим, що є, купуємо щось практичне, а потрібно дозволяти собі бажане! Дозвольте собі щось розкішне: дорогі парфуми, нижня білизна.

Дозвольте собі те, що забороняли.
І обов’язково відстежте той опір, який виникає, коли ви намагаєтеся щось дозволити собі. Часто ми не купуємо не через фінансові труднощі, а за звичкою. Ми звикли до себе ставитися так, як ставилися батьки — жорстко і суворо, щоб не дай бог не розпестити!
Ми не відчуваємо себе гідною тих речей, які хочемо!

Якщо ви дуже практична, то купіть собі живі квіти. Деякі жінки навіть забороняють чоловікам квіти купувати, адже коштують дорого, а стоять мало! Жінкам практичним зазвичай квіти не дарують! А якщо дарують, то дуже рідко! Світ дуже тонко реагує на наше ставлення до себе.

Ви повинні знати, що робить вас щасливою? І якщо квіти можуть в цьому допомогти, то тоді вони принесуть більше користі, ніж будь-яка практична річ!

Коли ми перестаємо себе балувати, наше життя стає похмурим, тужливим і якийсь негідним!

Тільки балуючи себе, знаючи свої потреби, жінка завжди буде бажаною, красивою і жіночною, здатною бажати і отримувати бажане!

Вчіться давати собі, щоб потім прийняти з легкістю і від інших!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України