Життя

Якщо ти звикла робити ці 7 справ, то так і залишишся самотнею

Поки всі інші закохуються, ти продовжуєш запитувати себе: що я роблю не так? Якщо ти робиш що-небудь з нижче перерахованого, відповідь очевидна.

Холостяцьке життя. Найкращі і найгірші дні твого життя одночасно. Ти можеш робити все, що хочеш, альо в тій же година всі твої друзі одружуються, заводять дітей, а ти…ні.

Поки всі інші закохуються, ти продовжуєш запитувати себе: що я роблю не так? Якщо ти робиш що-небудь з нижче перерахованого, відповідь очевидна.

1. Ти вдаєш із себе занадто важкодоступну.

Звичайно, потрібно мати свої стандарти. І коли ми розчаровуємося в любові, ці стандарти підвищуються. Але якщо ти хочеш знову закохатися, не робі неможливим для кого-то домогтися тобі.

2. Ти чекаєш того, хто не існує.

Якщо ти чекаєш ідеального принца, пробач, але мушу тобі сказати, що його не існує (навіть у Супермена є свій криптоніт). Чоловік твоєї мрії — це тільки мрія. Замість того щоб чекати ідеального чоловіка, зверни увагу на всіх інших з недоліками, але вибери гідного.

3. В тобі низька самооцінка.

На жаль, занадто багато жінок думали, що їм потрібно змінитися, щоб чоловіки в них закохалися. Якщо ти теж так вважаєш, то ти дуже помиляєшся. Любов буває різною. Якщо ти переконана, що не достатня хороша для того, щоб у тебе закохалися, ніхто в тобі і не закохається. І справа не в твоїй фігурі або зовнішності, а в самооцінці. Справжня любов полюбити тебе такою, яка ти є.

4. Ти уникаєш нових знайомств.

Легше прийти додому, сісти на диван поруч з котом і дивитися серіали, ніж піти кудись з друзями. Тому і причина твоєї самотності очевидна: у тобі просто навіть немає можливості знайомитися з ким-то.

5. Ти занадто зосереджена на кар’єрі.

Це і добре, і погано. Звичайно, ти винна бути успішною, але занадто багато роботи позбавляють тобі життя як такого. Намагайся зберігати баланс між роботою та особистим життям, навіть якщо поки це передбачає інші твої захоплення і зустрічі з друзями.

6. Ти обманюєш себе в тому, що тобі потрібно для щастя.

Не кажи собі, що ти будеш щаслива, тільки коли в тебе буде хлопець, тому що ти помиляєшся. Щастя можна знайте друзів, сім’ї, свої захоплення, а не тільки любові. Самотність не заважає бути щасливою. Все залежить від твого настрою.

7. Ти боїшся майбутнього.

Ти не хочеш визнавати, але, можливо, ти боїшся того, що передбачають відносини. Це зобов’язання, близькість, діти, по-справжньому доросле життя. Це втрата якоїсь незалежності, свободи, якими, можливо, ти поки що не готова пожертвувати. Якщо ти тримаєшся за холостяцьке життя, ти сама саботируешь будь-які свої відносини.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України