Здоров'я

Якщо турбує щитовидка – насіння льону допоможе перемогти хворобу

«Якщо ти не готовий змінити своє життя, тобі неможливо допомогти!» Так говорив Гіппократ, і навряд чи знайдуться гідні аргументи, щоб посперечатися з цим твердженням.

Сьогодні поговоримо про щитовидну залозу та її захворюваннях. Це вразливий орган, і проблеми зі щитовидкою зустрічаються зараз занадто часто. Зазвичай лікарі не розповідають про це, але є єдина, науково обґрунтована причина всіх збоїв в роботі щитовидки. Це порушення всмоктування поживних речовин у кишечнику, особливо йоду.

Если шалит щитовидка… 12 чайных ложек этих семян помогут превозмочь болезнь!

Із-за неправильної роботи кишечника йод всмоктується або в недостатній кількості, що стає причиною гіпотиреозу — нестачі гормонів щитовидної залози, або всмоктується в надлишку, викликаючи гіпертиреоз. Чистка кишечника, печінки, крові і лімфи — перший крок в лікуванні щитовидної залози. Також чистка цих органів є відмінною профілактикою захворювань щитовидки.

 

Если шалит щитовидка… 12 чайных ложек этих семян помогут превозмочь болезнь!

Пропоную тобі провести очищення організму за допомогою лляного насіння. Ця процедура корисна всім і не має жодних протипоказань. Засіб виводить радіонукліди і токсини з внутрішніх органів, допомагає кишечнику очиститися і налагоджує його роботу. Завдяки цьому щитовидна залоза відновиться, зникнуть неприємні симптоми гормонального дисбалансу!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.