Якщо турбує щитовидка – насіння льону допоможе перемогти хворобу

«Якщо ти не готовий змінити своє життя, тобі неможливо допомогти!» Так говорив Гіппократ, і навряд чи знайдуться гідні аргументи, щоб посперечатися з цим твердженням.

Сьогодні поговоримо про щитовидну залозу та її захворюваннях. Це вразливий орган, і проблеми зі щитовидкою зустрічаються зараз занадто часто. Зазвичай лікарі не розповідають про це, але є єдина, науково обґрунтована причина всіх збоїв в роботі щитовидки. Це порушення всмоктування поживних речовин у кишечнику, особливо йоду.

Із-за неправильної роботи кишечника йод всмоктується або в недостатній кількості, що стає причиною гіпотиреозу — нестачі гормонів щитовидної залози, або всмоктується в надлишку, викликаючи гіпертиреоз. Чистка кишечника, печінки, крові і лімфи — перший крок в лікуванні щитовидної залози. Також чистка цих органів є відмінною профілактикою захворювань щитовидки.

 

Если шалит щитовидка… 12 чайных ложек этих семян помогут превозмочь болезнь!

Пропоную тобі провести очищення організму за допомогою лляного насіння. Ця процедура корисна всім і не має жодних протипоказань. Засіб виводить радіонукліди і токсини з внутрішніх органів, допомагає кишечнику очиститися і налагоджує його роботу. Завдяки цьому щитовидна залоза відновиться, зникнуть неприємні симптоми гормонального дисбалансу!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh