Авторські статтіЗдоров'я

Якщо хочете, щоб Ваш організм був вільний від грибів, не давайте їм їжу

Гриби – це інша цивілізація, при цьому сама древня, практично вічна субстанція.

Витравити гриби з організму людини дуже-дуже складно. Якщо грибок вже заселився, і, умовно кажучи, розвинув свою грибницю, то виникають досить складні проблеми.

Гриби бувають різні. Бувають, нібито благородні гриби, бувають нижчі гриби (називаються цвіль). У грибів дуже багато марок, дуже багато назв, більше 50 видів. Є гриби малотоксичні, є гриби лісові, є нижчі, є вищі. Вищих грибів цілий клас — це китайський кордицепс, рейкет.

У чому полягає сенс гриба?

Сенс полягає в тому, що у нього є генетичний код і це не одинична особина, а особина, яка живе колоніями. Причому, між цими колоніями існує точна взаємозв’язок сегментів. Тобто кожен грибний елемент пов’язаний з іншими грибними елементами тисячами сегментних зв’язків.

Якщо ми хочемо, щоб наш організм був вільний від грибів, єдине, що ми можемо, це не давати йому їжу. Тому що, якщо в нашому організмі достатньо їжі для грибів, то вони в ньому будуть. Вісь, наприклад, у хлібниці лежить хліб. На ньому утворилася цвіль. Якщо ви хліб приберете і залишите цвіль, то поступово ця цвіль загине. Тому що їй нічого буде їсти. Вона висохне, не розмножиться, тому що для розмноження їй потрібні поживні речовини. Живиться цвіль в основному білковими продуктами, тому що їй потрібні амінокислоти.

Ось, наприклад, ми беремо борошно, додаємо цукор, олія – енергію, додаємо воду, додаємо дріжджі — від цє і є цвіль особливого роду – хлібна пліснява. Далі ми цієї цвілі даємо температуру, обов’язково 37, потім даємо їй особливу вологість і кисень. І тоді вона починає розмножуватися, реанімуватися. Причому, до цього вона лежала в холодильнику за температури -18. Чі лежала в сухому вигляді ще 10 років. У неї схожість трохи зменшиться, але незначно, вона все одно зійде. Вбити цвіль, навіть якщо ви пережарите хліб, неможливо. Тому що, якщо ви кинете сухарі пересмажені в квас, квас буде вирувати. Це говорити про ті, що як тільки вона потрапить в білково – вуглеводну середу, починає розмножуватися.

Все, що є дріжджовим, для нас несе певну цвілеву небезпека. Тому що віді цвілі, смороду всі содружественны, тобто це свій клас. І там, де живе одна цвіль, може жити, друга, третя.

Одна з найбільш патогенних цвілі для нас – це все-таки кандида.

Альо є більше, набагато більш шкідливі цвілі, такі як аспиргирус, чорна пліснява, мукурусумузус.

Цвіль – це об’єднуюче слово, насправді кожен грибок грибку ворожнечу.

Нігтьові грибки – це не ті ж саме, що кандида.

Якісь грибки вражають лімфатичні вузли в паху, інші під грудьми, треті вражають нігтьову пластину і живуть тільки на нігтях.

Якісь вражають тільки слизові оболонки і живуть у роті, у вигляді кандидозів і стоматитів або в піхву у вигляді кандидозів і вагінітів.

Якісь грибки вражають шкірні покриви і живуть на шкірі у вигляді тріщин, псоріазу, екземи, нейродерміту, але скрізь — це клас гриби.

Як потрапляють гриби в організм?

Гриби потрапляють в організм:

  • із зіпсованою їжею,
  • з водою,
  • з повітря,
  • зі старими запиленими речами.

Дуже вірно сказано, що якщо абрикос або виноград з цвіллю, то їх їсти не можна. Альо якщо у ящику є цвіль, то вона є на всіх фруктах.

Наш організм володіє хорошим фактором – це концентрацію шлункового соку, який цю цвіль пригнічує, і, вірогідно, через шлунково – кишковий тракт вона не повинна проникати.

Цвіль може проникати через шкіру. Скрізь, де ми паримося, де ми хідно босоніж, скрізь, де для неї є умови, тобто вологість, температура, органічні залишки (наприклад, бруд або жир людини) – для цвілі є їжа.

Як проникає грибок між пальцями ніг? Він через неушкоджену шкіру не просочитися, він до неї навіть не магнитится. Але якщо на шкірі є микротравмочки: подряпини, попрілості, пошкодження шкірного покриву, то грибок миттєво туди чіпляється. І варто йому пройти шкірний бар’єр єр, як він приживається.

Ознаки гриба в організмі людини

1. Все, що свербить.

Вісь кажуть:

— У мене собака захворіла.
— Що з собакою?
— Вухо застудила.
— Що робить?
— Чеше.

Якщо собака чухає вухо, значить, у неї в вусі грибок.

Якщо людина чухає вухо сірником, зубочисткою, то тут один варіант – грибок, інших варіантів немає. Щось у мене у вусі сталося, щось там болить, що там тече, альо якщо з’єднання явився свербіж – це грибок.

2. Тріщини, міхури, потертості (не мозолі, а утворюються потертості незрозумілого характеру, начебто нічого не прали, наприклад, у пахових складках – утворюється щось мокнущее). Скрізь, де лущіться, тріскається і мокне одночасно.

3. Часто приходять люди і показують на долонях, на тильних сторонах, щось незрозуміле, як – ніби покарябано – обпечено. Все, що на руках, під пахвами, у пахових складках – це всі гриби. Якщо звідкись виділяється щось біле, казеозне – то це теж гриби. Неважливо, з рота, піхви, або бронхів, мигдаликів.

4. Все, що мовою біле, казеозне, крупинчатое – це всі гриби. Увечері спати полягали – мова був нормальний, вранці встали – обкладений білим нальотом. Білий наліт — це і є грибок. Лімфатична система всю ніч збирає цей білий наліт на ворсиночках мови, як на килимках у двері, відкладає, бо далі він йде на викид. Злущується з мови і разом з харчуванням спльовують, або отхаркивается.

Треба мову отскабливать паличкою, або ложечкою. Нальоту на мові бути не повинно. Мова має бути рожевим, з вираженими сосочками.

5. Все, що не болить – це грибок. Тому що гриби перегризають нервові закінчення. До шкірі йде величезна кількість нервових закінчень. Що б відчував хворий на псоріаз, якщо величезні поверхні шкіри постійно, щомиті б дратувалися, він просто збожеволів від болю. Коли ми кнопкою уколем палець, біль така, що ми подскакиваем. Якби поверхні псоріазу були б болючі, то це було б сильне больове переподразнення, і чоловік помер від больового шоку. Грибок цілеспрямовано з цим працює, він все відкушує, завойовує шкіру і робить її керованою. У нього там свої замки, свої палаци.

6. Все, що на шкірі обсипається, відпадає, підноситься, лущіться кільцями (рівномірно, нерівномірно), скрізь, де є лусочки.

Як правило, грибок розташовується в зоні великих лімфатичних вузлів, з однієї простої причини – грибок знаходиться в міжклітинному просторі. Вісь клітка, вісь міжклітинний простір – вода, потенціал цієї води – приблизно 50. Середа винна буті або лужна, або кисла, навколо клітин розмножується грибок. Сюди він потрапляє з струмом крові з травного тракту в міжклітинну воду. Межклеточная вода повинна протікати, щоранку сюди винна надходити вода і щоранку вона винна стравлювати і йти. Випускається вона через лімфатичну систему. Лімфатичні протоки закінчуються лімфатичними вузлами. У лімфатичних вузлах відсіки, 10 входів, один вихід. І тут відбувається обробка лімфоцитами тих життєвих молекулярних форм, які засосались сюди і відбувається очищення. Чистий лімфа йде в одну сторону, а брудна лімфа йде в іншу, на викид.

У людини захворів колінний суглоб. Вісь один мосел, вісь інший мосел. Між ними хрящі. Що тут може боліти? Кістки хворіти не можуть, хрящ теж, там немає больових закінчень. Між хрящами знаходиться рідина. Вона теж не болить, але вона може бути збуджена, в ній може хтось жити. Ззаду за суглобом, з боку підколінної ямки, є лімфовузли. Якщо є грибок на ногах, він буде підніматися вгору, до подколенным лімфовузлів. Лімфовузли грибок затримають, і в цей момент вони припинять пропускати воду наверх. Суглоб опухне. А коли він буде опухати, то заболить.

Що зробить організм? Він підніме температуру, щоб посилити мікроциркуляцію, щоб в суглоб прийшли лейкоцити.

Що зробить лікар? Знеболить, призначить аспірин.

Це допоможе? Не допоможе.
Белагил допоможе? Не допоможе.
Диклофенак допоможе? Не допоможе.
Ультразвук допоможе? Немає.
Спочатку потрібно розібратися, що тут в суглобі. Або гриби, або бактерії.

Якщо у людини всі нігті на ногах у грибках, вгадайте з трьох разів, що у нього в суглобі? Гриби. І ніякі антибіотики тут не допоможуть. Тому що лімфатична система верхнього сегмента буде тримати ті ж саме, що знаходиться в нижньому сегменті, щоб вони не пройшли далі, інакше грибок завоює всі. Це кордон, це прикордонна застава. Вище її ніхто не пройде. Якщо десь хтось оселився, то там розвивається війна. Війна між лейкоцитами і тім, хто оселився.

Той, хто оселився, буває 5 видів:

  • віруси,
  • гриби,
  • гельмінти,
  • найпростіші,
  • бактерії.

Найпростіші в суглобах не живуть. Тут не живуть токсоплазми, лямблії, аписторхи. Якщо в суглобі хтось оселився, захворювання буде закінчуватися на – іт. Бронхіт, артрит, гайморит, гастрит, синусит, конъюктевит, стоматит, нефрит і так далі. Хто там живе, там йде війна, інфекція.

Інфекція буває 5 видів

Щоб було зрозуміло, гайморит, це у нас як? Якийсь гній в носі. Що за гній в носі, звідки він там узявся? Ніс – це дірка, просто дірка, і просто пазуха. Більше нічого немає, там ніякого гною бути не може. Він може підійти на ескалаторі лімфатичної системи. Альо підійде він на своєму шляху. Чому він у ніс йде? На викид, вихід назовні.

Може піти в бронхи, в піхву, в кишечник. З верхньої частини тіла йде в ніс, з статевих шляхів ніс не піде.

З статевих шляхів він висадиться на першому поверсі ліфта. Марно боротися з белями і виділеннями, з цим боротися не треба. Якщо вони є, це говорити про що? Що є грибок, що працює лімфатична система. Коли ви його не чіпали, а він сам по собі минувши, про що це говорить? Що все нормально, що всі впоралося, якщо він самостійно припинився.

Вісь ваш шлунок, а що ви, наприклад, їсте такого? Часник, або берете перець гіркій і 20 штук з’єднання їли відразу, прямо горошини. І у вас зупиниться одразу весь пронос.

Ефірне масло грейпфрута, чайного дерева – все діє точно так само, як і сам продукт. Рослина може у нас бути декількох видів. Сама рослина, відвар рослини, напар рослини, ефірна олія рослини, масло рослини, листя рослини, лапки рослини, настоянка рослини. Будь-яка продукція, виготовлена з рослини, буде діяти точно так само, як і сама рослина. Візьмете ви петрушку або сік з петрушки, сік з журавлини або саму журавлину, без різниці, все працює однаково.

Вісь ви взяли масло кунжуту, а кунжут сам по собі є сильним протипаразитарний засіб. Олія кунжуту ви додаєте в салат, воно дуже смачне, спробуйте чорне масло кунжуту, так плюс до цього вона є дуже потужним антипаразитарну засобом. Ви просто їсте салат, помідори, огірки, петрушка, кмин, кріп, селера і додаєте масло кунжуту, насіння кунжуту і у вас виходить дуже смачний, протипаразитарний салат.

Якщо кожен день будете вживати щось таке протипаразитарну, протигрибкову , то у вас не буде ні вірусів, ні бактерій, ні паразитів. Тільки в допустимих нормах або в мінімальних концентраціях, щоб вам не принесло ніякої шкоди.

Подивимося навколо себе, всередину себе. Наша центральна нервова система настільки потужна, що може будь-який імунітет послати в будь-яке місце, розкопати будь-яку війну і припинити її.

Але для цього потрібно? Енергія, цілеспрямованість, для цього потрібні знання, потрібна велика віра, для цього потрібен правильний спосіб життя, алгоритм, який потрібно буде робити кожен день. Сказано, часник кожен день, значити часник кожен день. Не переносите часник, значити, хрін кожен день. Хрін не переносите, значити, редьку кожен день.

Знайдіть те, що ви переносите. 10 видів перцю переносите, білий, червоний, жовтий, але це повинно бути. Тому що грибок всі завоює, якщо ви даєте йому кожен день макарони, на сніданок у нього дріжджовий хліб, на обід у нього згущене молоко, на вечерю у нього картопля.

Бачили, як картопля покривається пліснявою? В три секунди.

Спробуйте редиску цвіллю покрити. Замучити. Буває іноді, коли в повітрі багато спір або сметана поруч стояла.

Ви бачили коли–небудь, щоб рослинна олія плесневело? Гіркне, альо пліснявіє несильно. Тому що там грибкам робити нічого, там є особливі речовини. Рослини, які перебувають у протиборстві з грибками. Вони ненавидять гельмінтів, майже всі, у них є розум і вони перебувають у протиборстві з гельмінтами, вірусами, бактеріями і з усіма іншими. Вони за нас. За себе і за нас. Вони вишукують кошти, кожна рослина вишукує щось таке, щоб його не з’єднання їли. Хто не з’єднання їв? Гриби, віруси, бактерії, паразити і ми. Тому що ми теж не завжди все правильно робимо, проти нас теж дещо налаштовано, ми не можемо всі з’єднання їсти, нам не можна всі з’єднання їсти. Альо від якщо ми знаємо, що рослина вже настроївся, ми це рослина можемо використовувати своє благо.

Це дуже важливо, розуміти, що роблять гриби в організмі. Просто живуть. Вони живляться, розмножуються, рухаються, переміщуються. А ми що робимо? Годуємо, вирощуємо, і постійно додаємо, кожен Божий день. То ми до ємо кефірний грибок, то ми до ємо сопливий чайний гриб, то ми до ємо кордецепс, то пиво п’є ємо, то з ранку до ночі їмо дріжджовий хліб, то ще дріжджі починаємо пити.

Протигрибкова їжа

Це часник, цибулю. Все, що є протипаразитарний, одночасно є і протигрибковою, але додається ще інше.

Хвоя, ялиця, сосна, ялина. Вся живиця сюди додається. Живиця, це те, що тече, смола від ялини, щоб її не з’єднання їв грибок. Сосна законсервована, тобто вона не боїться грибка, вона живе не 30 років, як береза. І тому кедр довго живе, вся хвойна порода.

Смолу можна класти в компоти, робити відвари, напар, можна наполягати на води, можна кип’ятити і вдихати пару. Найкраще молоді лапки хвої сосни, ялиці мати засушені, просто класти в чай, можна готувати будь-які напої. Смолу можна жувати, додавати в жувальну гумку.

Все, що має протигрибкову дію, володіє цією дією в оліях. Масло кедрового горіха, воно теж протигрибкову. Чайне дерево і всі продукти з чайного дерева.

Якщо йде яка тяжка грибкова патологія, то можна по одній краплі олії чайного дерева розводити в 1 чайній ложці сметани і з’єднання їдати, тому що у води воно не розчиняється. Багато не треба, це 1 крапелька, дорослій людині можна 2 крапельки. Якщо це робити поспіль 2 місяці, то з грибком можна буде серйозно посперечатися і посперечатися. Ефірне масло краще розчиняти в жирі. Це можуть бути які завгодно жири, наприклад, вершки.

Прополіс. Можна пити настоянку прополісу або водний відвар або напар, або класти прополіс в мед, або класти його в варення, або просто його жувати, або їсти стільники, можна шмат прополісу просто за щоку засунути, нехай він там лежить і всмоктується в слину. Неважливо, якими способами його туди доставити. Можна з нього зробити настоянку. Не хочете настоянку -робіть водний напар. Не хочете напар, просто жуйте його як жуйку. Як він потрапить всередину, це вже інша історія, головне, щоб він туди потрапив.

Всі ті, що є антигельмінтним, одночасно є (більшість) і протигрибковою. Це перець, всі види, що це редька, це хрін, всі приправи, починаючи з зіри і закінчуючи куркумою.

Нігтьові грибки можна вилікувати. Лікування потрібно зсередини і зовні. Тільки зовні нігтьові грибки точно не вилікувати. Зсередини окремо теж складно. Альо якщо з тієї, і з іншого боку, то можна вилікувати навіть протягом півроку. Але знову ж таки, треба розуміти механізм, грибки живуть не на нігтях, а всередині суглобової рідини. Від коліна і стопи вся лімфа заражена грибком.

Що ще діє на грибки?

Все, що є кисло–органічним. Це смородина, аґрус, калина, горобина, брусниця, журавлина, обліпиха, чорниця, ожина, лохіна – всі кислі ягоди, вони є протигрибковими. Цвіль на них іноді буває, але виходить в результаті того, що їх змішують з цукром. Тому що на чистій, сухій брусниці не буде цвілі цілий рік. А якщо ви притрушували цукром, якщо вода потрапила, то окремі ягідки можуть запліснявіти, якщо вони ще й злегка зіпсовані. А вся брусниця залишиться неушкодженою

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.