Яковина: до Бабченко питання немає, вчинив би на його місці також

Марно деякі українські і західні ЗМІ, не кажучи вже про російських, накинулися на журналіста Аркадія Бабченко, який опинився в центрі уваги за останні два дні. На захист Бабченко потрібно сказати, що він – росіянин. Зі зрозумілих причин до росіян в Україні зараз ставлення так собі. Про це у своєму блозі пише український журналіст Іван Яковина.

Він зазначає, що потрібно всім спробувати уявити ситуацію, що вісь до неї приходять люди з СБУ і кажуть: тобі хочуть вбити. Робі ті, що ми скажемо, і будеш живий. Природно, будеш робити те, що вони хочуть, без зайвих розмов і допитів. «Мене тут англійці запитували: «Як ви думаєте, чому він погодився?». А як тут не погодитися? Аж ніяк. Без варіантів», – написавши Яковина.

Журналіст зазначає, що він ставити себе на місце Аркадія Бабченко – зробив би все ті, чого вони вимагають і радив б потім, що живий залишився, посилаючи всіх критиків куди подалі, а саму операцію ніяк не коментував б, відправляючи всіх за інформацією СБУ, посилаючись на таємницю слідства. Загалом, до Бабченко питань немає і бути не може.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Унікальні подарунки Україна від Art Present

Якщо вам набридло шукати підходящий подарунок або у вас зовсім відсутня фантазія, то прийшов час ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh