Яковина: до Бабченко питання немає, вчинив би на його місці також

Марно деякі українські і західні ЗМІ, не кажучи вже про російських, накинулися на журналіста Аркадія Бабченко, який опинився в центрі уваги за останні два дні. На захист Бабченко потрібно сказати, що він – росіянин. Зі зрозумілих причин до росіян в Україні зараз ставлення так собі. Про це у своєму блозі пише український журналіст Іван Яковина.

Він зазначає, що потрібно всім спробувати уявити ситуацію, що вісь до неї приходять люди з СБУ і кажуть: тобі хочуть вбити. Робі ті, що ми скажемо, і будеш живий. Природно, будеш робити те, що вони хочуть, без зайвих розмов і допитів. «Мене тут англійці запитували: «Як ви думаєте, чому він погодився?». А як тут не погодитися? Аж ніяк. Без варіантів», – написавши Яковина.

Журналіст зазначає, що він ставити себе на місце Аркадія Бабченко – зробив би все ті, чого вони вимагають і радив б потім, що живий залишився, посилаючи всіх критиків куди подалі, а саму операцію ніяк не коментував б, відправляючи всіх за інформацією СБУ, посилаючись на таємницю слідства. Загалом, до Бабченко питань немає і бути не може.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh