Життя

Якими промовами не варто жертвувати заради відносин

У всіх стосунках неминучі певні жертви і компроміси, але не можна зраджувати ті, що встановити вашу особистість. Відносини приходять і йдуть, а ві у собі залишаєтеся.

У всіх стосунках неминучі певні жертви і компроміси, але не можна зраджувати ті, що встановити вашу особистість. Відносини приходять і йдуть, а ви у собі залишаєтеся. Тому ніколи не жертвуйте:

1. Вашою родиною.

Людині, яка подобається вам, може не подобатися ваша сім’я — таке трапляється досить часто. І це не так жахливо, якщо тільки він все ж поважає ваших рідних і хоча докладає зусиль, щоб порозумітися з ними. Це найдорожчі для вас люди, ви не можете просто прибрати їх зі свого життя. І якщо ваша любов не може прийняти, що вони — а частина вашого життя, тоді ймовірно це і не справжня любов.

2. Вашими друзями.

Це не менше сім’я, ніж родичі по крові. Друзі завжди були і завжди будуть поруч, незважаючи ні на що. Ви готові відпустити їх з-за когось, хто не розуміє, яку роль вони відіграють у вашому житті? Просто потрібні зусилля, щоб пристосуватися до способу життя і вибору один одного.

3. Вашою вірою.

Ваша релігія і переконання — глибокі складові ваших цінностей, способу життя. Якщо ви не приносите тварин в жертву кожен день і не захоплюєтеся якимось деструктивним культом, ваша половинка не повинна перешкоджати вашій вірі. Не віддавайте її заради людини, який не може вас зрозуміти і поважати ваш вибір.

4. Вашими життєвими цінностями.

Це в принципі суперечить поняттю любові. Якщо вашого обранця не влаштовують ваші цінності, переконання та погляди, значить він любити вас тільки за зовнішність? Справжня любов ґрунтується на спільних цінностях або на повазі і захопленні світоглядом людини.

5. Вашими мріями.

У кожного є мрія і неправильно було б від неї відмовлятися. Це ваше натхнення і мотивація. Ваш партнер повинен цінувати і підтримувати вас у досягненні ваших цілей. Якщо ви пожертвуєте своєю мрією заради відносин, рано чи пізно ви пошкодуєте про це. Перевірено досвідом мільйонів.

6. Вашими талантами і хобі.

Цінуйте ті, чим нагородила вас природа, ніж ви оволоділи самі, і практикуйте це. Ваші таланти та захоплення — те, що робить вас щасливою людиною, що задовольняє, додає впевненості, має дуже велику психологічну роль.

7. Вашою зовнішністю.

Вас повинні любити такими, які ви є! Не дозволяйте кому-то змусити вас повірити, що ви повинні щось змінити. Якщо партнер вимагає від вас цього, значить, його любов не справжня. Не міняйте себе заради того, хто все одно цього не оцінить.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України