Фотогалерея

Яку суперсилу ви могли б мати, відповідно вашому знаку зодіаку?

Не варто приховувати, кожен з нас у тій чи інший момент свого життя мріяв володіти якою-небудь суперздатність, яка сильно полегшила б наше існування. І якщо вже знак зодіаку може розповісти, хто ви з диснеївських принцес, то вгадати, якою силою ви могли б мати, йому простіше простого.

1. Овен: управління вогнем

Будучи вогненною знаком, Овен схильний до гніву і часто робить імпульсивні вчинки. Здатність керувати вогнем допомогла б вам випустити пар в прямому сенсі цього слова.

2. Тілець: атмокинез

Кожен Телець тісно пов’язаний з силами Землі, а тому немає нічого дивного в тому, що ви могли б керувати погодою.

3. Близнюки: перевтілення

Враховуючи, наскільки ві різнобічна особистість, вміння змінюватися не тільки внутрішньо, але й зовні лише доповнило б те, ким ви є.

4. Рак: ясновидіння

У Раків і так сильна інтуїція і здатність до яснобачення лише додала б трохи конкретики до того, що ви вже вмієте.

5. Лев: здатність перетворюватися на тварину

Вже хто-то, а ви точно готові дозволити тварині всередині вас вирватися назовні. Здорово було б вміти перетворюватися у величного лева, граціозну пантеру або мудру змійку, правда?

6. Діва: здатність зцілювати

Ніхто не вміє лагодити речі краще, ніж Діви. А ще їм вдається склеювати розбиті серця. Вміння “лагодити” людей стало б наступною сходинкою, чи не правда?

7. Ваги: телекінез

Терези, вас визначає зосередженість, внутрішній баланс і вміння робити кілька справ одночасно. Все це необхідно для вміння пересувати речі силою думки. А з часом ви навіть змогли б навчитися левітіровать!

8. Скорпіон: контроль над розумом

Скорпіони, ви владні і хочете, щоб все було по-вашому. Вміння керувати розумом інших людей допомогло б вам зробити все так, як ви хочете.

9. Стрілець: телепортація

78.media.tumblr.com

Стрільці, всім відома ваша тяга до подорожей та зміні місця. Наскільки простіше було б миттю опинятися там, де хочеш.

10. Козеріг: здатність ставати невидимим

Козероги – природжені лідери, і всі звертаються до них за порадами, бо знають, що на них можна покластися. Однак це загрожує тим, що Козерога постійно смикають і не дають йому побути наодинці з собою. Здатність ставати невидимими подарувала б вам хоча б кілька годин довгоочікуваного самотності.

11. Водолій: вміння літати

Крім того, що Водолій – повітряний знак, він ще й звик дивитися на зірки і прагнути все вище і вище. Немає нічого дивного в тому, що ви завжди мріяли навчитися літати.

12. Риби: здатність створювати ілюзії

Риби – самий артистичний знак зодіаку. Його представники по-справжньому вміють фантазувати і хотіли б, щоб всі їхні задуму можна було втілити в життя. З умінням створювати ілюзії у вас би це вийшло.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України