Яку суперсилу ви могли б мати, відповідно вашому знаку зодіаку?

Не варто приховувати, кожен з нас у тій чи інший момент свого життя мріяв володіти якою-небудь суперздатність, яка сильно полегшила б наше існування. І якщо вже знак зодіаку може розповісти, хто ви з диснеївських принцес, то вгадати, якою силою ви могли б мати, йому простіше простого.

1. Овен: управління вогнем

Будучи вогненною знаком, Овен схильний до гніву і часто робить імпульсивні вчинки. Здатність керувати вогнем допомогла б вам випустити пар в прямому сенсі цього слова.

2. Тілець: атмокинез

Кожен Телець тісно пов’язаний з силами Землі, а тому немає нічого дивного в тому, що ви могли б керувати погодою.

3. Близнюки: перевтілення

Враховуючи, наскільки ві різнобічна особистість, вміння змінюватися не тільки внутрішньо, але й зовні лише доповнило б те, ким ви є.

4. Рак: ясновидіння

У Раків і так сильна інтуїція і здатність до яснобачення лише додала б трохи конкретики до того, що ви вже вмієте.

5. Лев: здатність перетворюватися на тварину

Вже хто-то, а ви точно готові дозволити тварині всередині вас вирватися назовні. Здорово було б вміти перетворюватися у величного лева, граціозну пантеру або мудру змійку, правда?

6. Діва: здатність зцілювати

Ніхто не вміє лагодити речі краще, ніж Діви. А ще їм вдається склеювати розбиті серця. Вміння “лагодити” людей стало б наступною сходинкою, чи не правда?

7. Ваги: телекінез

Терези, вас визначає зосередженість, внутрішній баланс і вміння робити кілька справ одночасно. Все це необхідно для вміння пересувати речі силою думки. А з часом ви навіть змогли б навчитися левітіровать!

8. Скорпіон: контроль над розумом

Скорпіони, ви владні і хочете, щоб все було по-вашому. Вміння керувати розумом інших людей допомогло б вам зробити все так, як ви хочете.

9. Стрілець: телепортація

78.media.tumblr.com

Стрільці, всім відома ваша тяга до подорожей та зміні місця. Наскільки простіше було б миттю опинятися там, де хочеш.

10. Козеріг: здатність ставати невидимим

Козероги – природжені лідери, і всі звертаються до них за порадами, бо знають, що на них можна покластися. Однак це загрожує тим, що Козерога постійно смикають і не дають йому побути наодинці з собою. Здатність ставати невидимими подарувала б вам хоча б кілька годин довгоочікуваного самотності.

11. Водолій: вміння літати

Крім того, що Водолій – повітряний знак, він ще й звик дивитися на зірки і прагнути все вище і вище. Немає нічого дивного в тому, що ви завжди мріяли навчитися літати.

12. Риби: здатність створювати ілюзії

Риби – самий артистичний знак зодіаку. Його представники по-справжньому вміють фантазувати і хотіли б, щоб всі їхні задуму можна було втілити в життя. З умінням створювати ілюзії у вас би це вийшло.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh