Життя

Які знаки Зодіаку схильні привороту?

Стаття розповідає про те, які знаки Зодіаку схильні приворотів, а хто до магічних атак залишається байдужим.

Кожна людина індивідуальна і має свої звички та характер. Але, якими б сталевими нервами і залізним характером певний знак Зодіаку не володів, він все-таки певною мірою може стати жертвою магічного ритуалу або приворотів. І незалежно від того, як складена програма людини за знаком Зодіаку, можна сказати, є мішенню для магічних дій або ж у вас вийде захиститися від злих чар.

Рак, Скорпіон і Риби – дуже відмінний варіант для привороту, присушки або одвороту. Вони мають вразливий характер, підвладні зміни настрою, емоційні і дуже чутливі. Особливо чоловіки можуть стати відмінною мішенню для магічних ритуалів.

Що стосується жіночої статі, то вони цілком здатні за допомогою своїх чар навіть звести з розуму вибраний об’єкт. Тому, з жінками цих знаків Зодіаку завжди потрібно триматися строго і не піддаватися на провокації їх солодким чарам. Щоб уникнути привороту, чоловікам слід носити у кишені носову хустку, зав’язану вузлом, а жінкам — талісман улюбленої тварини.

Близнюки, Терези і Водолій – набагато менше схильні магічним ритуалам і слабкіше відчувають на собі дії, ніж перераховані вище знаки Зодіаку. Хоча, якщо постаратися і їх можна приворожити чи наслати на них порчу. Вони також можуть випробовувати на собі енергетичний вампіризм, і цілком здатні отримати несподіваний магічний удар. Відійти швидко від енергетичної атаки їм допоможе лише улюблене заняття або добу повноцінного сну.

Овен, Лев і Стрілець – мають відмінну захист від магічних впливів. Люди таких Знаків мають цілеспрямованим характером, вміють досягти намічених цілей і здатні організувати роботу або бізнес. Вони є відмінним предметом заздрості для своїх колег або конкурентів. І навіть при самій міцної захисту, не заважало цим людям носити з собою постійно їх магічний талісман або амулет. Також цілком згодиться християнський хрестик.

Діва, Козеріг і Телець менше всього схильні до дії магічних атак. Ці знаки мають міцну енергетичну ауру і володіють прекрасним захистом від магічних впливів ще з народження. Але, якщо добре постаратися чаклун, то і вони також можуть бути схильні до чаклунства, або приворотів магічного ритуалу. Тому, щоб не стати жертвою чаклунства, носіть постійно в своїй кишені заговоренную монетку. Найпростіший змова на удачу буде вас оберігати від чаклунства і злих чар.

Читайте Клубер в Telegram, Instagram та Pinterest.

Приєднуйтесь до нас на каналі
Яндекс.Дзен.

Включимо трохи музики для настрою?

Відкрити сайт Клубер FM Какие знаки Зодиака подвержены привороту?Додаток для iOS Какие знаки Зодиака подвержены привороту?Додаток для Android
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України