В Австрії хочуть дозволити керувати авто без участі водія – які зміни чекають водіїв у новому році

З самого початку 2019 року, а також протягом року в Австрії будуть внесені зміни в законодавство, які стосуються учасників дорожнього руху. Ось короткий огляд того, що вже відомо або передбачувано очікується.

Водію, автомобіль якого обладнаний активованою системою допомоги водієві, більше не доведеться триматися за кермо однією або кількома руками. Тим не менше система повинна мати аварійне відключення і водій повинен мати можливість негайно приступити до виконання завдань рульового управління у разі виникнення надзвичайної ситуації. Однак неясно, коли це регулювання набуде чинності.

В майбутньому будуть дозволені системи, які можуть виконувати всі завдання водіння при парковці і паркування транспортного засобу з допомогою функції автоматичного руління. Водій звільняється від обов’язку займати місце водія, але повинен перебувати в межах видимості транспортного засобу і мати можливість негайно вимкнути систему за допомогою пристрою дистанційного керування.

Їзда по звільненій для екстрених служб смузі буде тепер буде каратися не тільки штрафом до 2180 Євро, але і занесенням в базу даних злісних порушників. Це нове правило також стосується і доріг з однією смугою руху, у разі, якщо така їзда перешкоджають роботі машини швидкої допомоги.

Після того, як в 2018 році тестова операція для швидкості 140 була випробувана на трисмугових автомагістралях, збільшення швидкості в 2019 році має бути випробувано на двосмугових ділянках. Ділянки для таких випробувань ще належить призначити.

Спіймані при шахрайстві (списування, допомоги ззовні за допомогою відеокамер, смартфонів тощо) при здачі на водійські права, зможе знову пройти іспит тільки через дев’ять ять місяців. Крім того, в Австрії більше неможливо тепер пройти іспит на турецькій мові.

Теоретичний тест на отримання прав на водіння мопеда (клас водійських прав AM) буде перетворений в комп’ютерний тест не раніше початку квітня 2019 року, що має покращити якість навчання.

В цьому році пілотне випробування «повороту направо на червоне світло» починається на наступних трьох перехрестях в Лінці:
— Вайсенволфштрассе / Гарнізонштрассе / Дерффлінгерштрассе / Ніцшештрассе (Капланхоффіртель)
— Вінер штрассе / Эннсфельдштрассе (район Эбельсберг)
— Дорнахер Штрассе / Йоганн-Вільгельм-Кляйн-Штрассе (район Св. Магдалени)
Спочатку постанова повинна була можуть застосовуватися з 1 січня 2019 року. Але законодавчі вимоги ще не створені, і в даний час законопроект ще перебуває у профільному комітеті. Згідно OAMTC, тест може розпочатися 1 квітня.

Какие изменения ждут австрийских водителей в новом году

Для транспортних засобів з повним електричним приводом або з технологією водневих паливних елементів, які мають відповідне маркування, на автомагістралях або швидкісних автомагістралях можна не дотримуватися обмежень швидкості з Законом про контроль викидів (IG-L)

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh