Авторські статтіЗдоров'я

Які продукти змушують ваше тіло погано пахнути

Неприємний запах тіла викликається спільною дією потових залоз шкіри і летких сполук, які генеруються в процесі травлення, а також бактеріальної активністю.

Цей процес, як правило, є наслідком гормональних проблем і порушення процесів метаболізму, але також може бути викликаний деякими захворюваннями або вживанням ліків.

Хоча багато считают, що пот є основною причиною неприємного запаху, очевидно, що на нього також впливають мікроорганізми, бруд і хімічні сполуки, які містяться в деяких харчових продуктах, часто присутніх в нашому раціоні.

Останні також викликають надмірну кислотність організму, приводячи до дисбалансу рН. З-за цього нашого тіла стає важко усунути токсини і з’єднання являється поганий запах.

Крім того, деякі з цих продуктів містять активні летючі речовини, які виводяться з потом або через дихання.

Ви знали про це?

1. Часник

Деякі люди воліють зовсім уникати вживання часнику з-за його сильного запаху. Адже після вживання часнику поганий запах з рота зберігається протягом декількох годин.

Але крім цього, леткі сполуки сірки, які містить часник, впливають на запах поту. Це речовина всмоктується в кров і легкі в результаті процесу травлення, з-за чого і з’являється неприємний запах дихання і поту.

2. Рафінований цукор

Жувальна гумка і всі види продуктів з рафінованого цукру викликають порушення кислотності організму, змінюють його температуру і викликають поганий запах.

Бактерії харчуються цукром, і з-за їх надмірного зростання, прискорюються процеси бродіння і запах стає все сильніше.

3. Спеції

Такі спеції, як каррі і кмин, як правило, викликають поганий запах з рота і неприємний запах шкіри, тому що в процесі їх перетравлення виділяються сірчисті гази, які потім виводяться через пори.

Велика їх частина правильно засвоюється, але деякі з них залишаються в крові і потім, через деякий час, виділяються.

4. Гідрогенізована олія

Гідрогенізовані олії використовують в індустрії «фаст-фуду», для приготування фритюру, смаженої їжі і кондитерських виробів.

Вони є не тільки основною причиною надлишкової ваги, але також винні в появі неприємного запаху.

Мабуть, цей жир перешкоджає травленню і утворює шкідливі комбінації з іншими продуктами, які обробляються в кишечнику.

5. Ковбасні вироби

Паштет, сосиски, бекон і всі види сирокопчених м ясних продуктів підвищують кислотність шлунку і викликають газі.

Їх розпад у процесі травлення відбувається повільно, і з-за вмісту жиру і хімічних речовин, вони змінюють метаболічні функції, які допомагають виводити токсини.

6. Червоне м’ясо

Білки, що містяться в червоному м ясі важче засвоюються в кишечнику і, з-за цього часто застоюються там протягом декількох днів. Тому існує високий ризик їх розкладання, яке викликає поганий запах тіла.

Люди, які споживають червоне м’ясо менше двох разів на тиждень, відрізняються менших потовиділенням з менш сильним запахом, порівняно з тими, хто їсть його щодня.

Крім того, знизивши його кількість у вашій дієті, ви уникнете метеоризм, здуття живота, запори.

7. Спаржа

Незважаючи на те, що це дуже корисний продукт, спаржа може викликати появу сильного запаху і кислотність сечі,із-за особливостей природного засвоєння організмом.

Цей ефект виникає тільки у деяких людей, так як, згідно з генетичними відмінностями, поганий запах виявляється більшою або меншою мірою.

8. Алкогольні напої

Люди, які споживають надмірну кількість алкоголю, відрізняються більш неприємним запахом шкіри та дихання. Наш організм вважає, що алкоголь це токсин, і, отже, печінка відповідає за його переробку і висновок.

Алкоголь на 90% перетворюється в оцтову кислоту, нетоксична речовина, яка видаляється разом з рідинами і солі з організму.

Ті 10%, які залишаються в крові, виводяться через легені при диханні або через пори шкіри з потім, викликаючи поганий запах.

9. Цибуля

Бактерії розщеплюють сірковмісні амінокислоти, які містяться в цибулі, генеруючи смердючі летючі речовини, такі як сірководень, метилмеркаптан і диметилсульфід.

Ці сполуки сірки потрапляють у кров і досягають рота, шлунка, кишечника і печінки. Вони також потрапляють в альвеоли легенів і, якщо накопичується у великих кількостях, викликають сильний запах при диханні.

Таким чином, якщо, незважаючи на хорошу гігієну порожнини рота і відмінне здоров’я ви помічаєте в собі неприємний запах тіла, цілком ймовірно, що причина ховається в деяких продуктах харчування, які сприяють цьому.

Намагайтеся їх уникати!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.