Війна рф проти України

українська компанія “Інфозахист” показала своє озброєння в Парижі

Україна демонструє на виставці Eurosatory дійсно широку номенклатуру ОВТ, включно із засобами РЕР та РЕБ

Джерело: Defence Express

Вчора, 17 червня, у Франції розпочалася одна з дійсно масштабних оборонних виставок Eurosatory 2024, що триватиме до 21 червня, і Україна демонструє на ній низку різного власного озброєння, включно з такими новими розробками, як власний дрон-камікадзе “Булава” у відповідь на аналогічну російську розробку “Ланцет”.

Свої розробки у Парижі також демонструє й український науково-виробничий центр “Інфозахист” на стенді зовнішньоторгівельного підприємства “Спецтехноекспорт”. Компанія пропонує відвідувачам ознайомитися з низкою розробок у напрямку радіоелектронної розвідки та боротьби.

Яке озброєння "Інфозахист" показує в Парижі і на що звертають увагу в компанії

Україна демонструє на Eurosatory низку різного озброєння власного виробництваТак, йдеться про малогабаритний тактичний пеленгаційний комплекс “Пластун-РП-3000М”, він призначений для пеленгування систем зв’язку, виявлення сигналів, у тому числі й з ППРЧ. Визначає місцеположення та відображення координат джерела радіовипромінювання в режимі реального часу з метою створення та актуалізації мапи радіоелектронної обстановки.

Також компанія демонструє багатофункціональний автоматизований пост радіорозвідки “Апелла”, призначений для оцінки електромагнітного оточення, пошуку, виявлення, запису та експрес-аналізу радіовипромінювання.

Крім того, відвідувачі можуть ознайомитися з інформаційними матеріалами про нові розробки компанії. Це система виявлення про роботу безпілотників “Плутон”, яка на полі бою підтвердила заявлені характеристики. А також система протидії FPV-дронам “Гідра”.

Антена системи "Плутон"
Антена системи “Плутон”

Наостанок в “Інфозахисті” відзначають наступне — що представлені на Eurosatory рішення від різних компаній яскраво демонструють, як російсько-українська війна впливає на тенденції з розвитку озброєння та військової техніки. Раніше Defense Express розповідав про шість основних напрямків, на які варто звернути увагу на цьогорічній Eurosatory.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України