Життя

Яка Ви астральна відьма за гороскопом?

Всі жінки – відьми 😉 Але не всі знали, що серед відьом є своя класифікація. А яка Ви відьма?

Стрілець: Велика відьма.

Відьми, народжені під знаком Стрільця, є дітьми Зевса / Юпітера / Тора — Бога Грому. Вони володіють великою здатністю направляти дуже «товстий» і зосереджений струм енергії по відношенню до того, що вони бажають. Вони мудрі і чесні, і вони можуть накласти дійсно потужну магію.

Лев: Чародійська відьма.

Відьми, народжені під знаком Лева, володіють природною здатністю привертати увагу інших, будучи надзвичайно талановитими ілюзіоністами. Вони можуть легко гіпнотизувати людей / тварин і зачаровувати їх.

Сонце є їхнім правителем, і, коли планети рухаються навколо Сонця, люди рухаються навколо Лева. У них є ця дивовижна здатність залучати те, що вони хочуть.

Рак: Кухонна відьма.

Відьми, народжені під знаком Рака, схильні працювати вдома, використовуючи енергію, що надається домашніми речами, такими як їжа і приправи. Раки — типові кухонні відьми, завжди заварюють свої зілля з використанням любові і прихильності.

У них є дивовижна здатність віддавати свої місячні благословення всьому, до чого вони торкаються. Припливи місяця чарують їх зілля і їх заклинання.

Овен: Кривава відьма.

Відьми, народжені під знаком Овна, наділені здатністю кидати потужні заклинання Свічковою Магією і приручати течії енергії. Їм не потрібно багато для магії.
В їх крові хвилі енергії готові розпалити їх пристрасті.

Риби: Казкова відьма.

Ці солодкі відьми можуть легко запросити фей в свої життя і встановити міцну і плідний зв’язок з духом природи.

Ніхто з Риб насправді не відчуває себе на 100% в матеріальному світі. Вони все знають глибоко всередині, що їм не вистачає більшої правди.

Козеріг: Зелена відьма.

Відьми, народжені під знаком Козерога, є тими, хто в рівній мірі легко може стверджувати своє магічне панування як у природі, так і в міській території. Вони можуть використовувати силу природи і направляти її в своїй кар’єр єрі і повсякденному житті.

Ваги: Музична відьма.

Відьми, народжені під знаком Терезів, благословенні натхненням і, як правило, надзвичайно талановиті в мистецтві і ремеслі. Ваги — Відьми можуть легко складати заклинання і навіть співати їх, даючи їм магічні вібрації.

Тілець: Ельф-Відьма.

Відьми, народжені під знаком Тельця, дуже добре налаштовані силою Землі і Природи. Вони з задоволенням вивчають і використовують сили Трави і, найголовніше, сили своєї сексуальності.
У них є чудова здатність зробити все родючим. Це справжня сила ельфа.

Водолій: Зоряна відьма.

Відьми, народжені під знаком Водолія, дуже добре налаштовані планетами і зірками. Як тільки вони дивляться в нічне небо, вони просто знають, що вони є частиною чогось більшого, вони можуть успішно направляти зоряну енергію в цей світ.

Близнюки: Енергетична відьма.

Відьми, народжені під знаком Близнюків, володіють природною здатністю відчувати зміни в енергетичних рівнях навколо них. Вони отримали надзвичайно чуттєву інтуїцію, і вони можуть легко відправляти і отримувати енергію в минуле, сьогодення і майбутнє.

З усіх типів відьом вони найрізноманітніші. Енергія подібна вітру, і вона завжди міняє напрямок. Як і їх перепади настрою, вони можуть виявитися осторонь від всієї енергії. Вони можуть перетворювати негативної в позитивну енергію і навпаки залежно від їх емоційного фону. Їх авантюрною природа робить їх чудовими в управлінні астральної енергією.

Діва: Відлюдник — Відьма.

Відьми, народжені під знаком Діви, надзвичайно сильні в магічній практиці, поки вони можуть залишатися зосередженими. Вони, як правило, наново винаходять своє магічне «я» в тиші природи, будь то зелені ліси або мирні смарагдові моря.

Скорпіон: Нічна відьма.

Відьми, народжені під знаком Скорпіона, відчувають себе натхненними і «освіченими» опівночі, коли переважає тиша, а темрява затверджує її панування. Не плутайте темряву зі злом. Скорпіони просто чудово розуміють, що приховано.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України