Яка Ви астральна відьма за гороскопом?

Всі жінки – відьми 😉 Але не всі знали, що серед відьом є своя класифікація. А яка Ви відьма?

Стрілець: Велика відьма.

Відьми, народжені під знаком Стрільця, є дітьми Зевса / Юпітера / Тора — Бога Грому. Вони володіють великою здатністю направляти дуже «товстий» і зосереджений струм енергії по відношенню до того, що вони бажають. Вони мудрі і чесні, і вони можуть накласти дійсно потужну магію.

Лев: Чародійська відьма.

Відьми, народжені під знаком Лева, володіють природною здатністю привертати увагу інших, будучи надзвичайно талановитими ілюзіоністами. Вони можуть легко гіпнотизувати людей / тварин і зачаровувати їх.

Сонце є їхнім правителем, і, коли планети рухаються навколо Сонця, люди рухаються навколо Лева. У них є ця дивовижна здатність залучати те, що вони хочуть.

Рак: Кухонна відьма.

Відьми, народжені під знаком Рака, схильні працювати вдома, використовуючи енергію, що надається домашніми речами, такими як їжа і приправи. Раки — типові кухонні відьми, завжди заварюють свої зілля з використанням любові і прихильності.

У них є дивовижна здатність віддавати свої місячні благословення всьому, до чого вони торкаються. Припливи місяця чарують їх зілля і їх заклинання.

Овен: Кривава відьма.

Відьми, народжені під знаком Овна, наділені здатністю кидати потужні заклинання Свічковою Магією і приручати течії енергії. Їм не потрібно багато для магії.
В їх крові хвилі енергії готові розпалити їх пристрасті.

Риби: Казкова відьма.

Ці солодкі відьми можуть легко запросити фей в свої життя і встановити міцну і плідний зв’язок з духом природи.

Ніхто з Риб насправді не відчуває себе на 100% в матеріальному світі. Вони все знають глибоко всередині, що їм не вистачає більшої правди.

Козеріг: Зелена відьма.

Відьми, народжені під знаком Козерога, є тими, хто в рівній мірі легко може стверджувати своє магічне панування як у природі, так і в міській території. Вони можуть використовувати силу природи і направляти її в своїй кар’єр єрі і повсякденному житті.

Ваги: Музична відьма.

Відьми, народжені під знаком Терезів, благословенні натхненням і, як правило, надзвичайно талановиті в мистецтві і ремеслі. Ваги — Відьми можуть легко складати заклинання і навіть співати їх, даючи їм магічні вібрації.

Тілець: Ельф-Відьма.

Відьми, народжені під знаком Тельця, дуже добре налаштовані силою Землі і Природи. Вони з задоволенням вивчають і використовують сили Трави і, найголовніше, сили своєї сексуальності.
У них є чудова здатність зробити все родючим. Це справжня сила ельфа.

Водолій: Зоряна відьма.

Відьми, народжені під знаком Водолія, дуже добре налаштовані планетами і зірками. Як тільки вони дивляться в нічне небо, вони просто знають, що вони є частиною чогось більшого, вони можуть успішно направляти зоряну енергію в цей світ.

Близнюки: Енергетична відьма.

Відьми, народжені під знаком Близнюків, володіють природною здатністю відчувати зміни в енергетичних рівнях навколо них. Вони отримали надзвичайно чуттєву інтуїцію, і вони можуть легко відправляти і отримувати енергію в минуле, сьогодення і майбутнє.

З усіх типів відьом вони найрізноманітніші. Енергія подібна вітру, і вона завжди міняє напрямок. Як і їх перепади настрою, вони можуть виявитися осторонь від всієї енергії. Вони можуть перетворювати негативної в позитивну енергію і навпаки залежно від їх емоційного фону. Їх авантюрною природа робить їх чудовими в управлінні астральної енергією.

Діва: Відлюдник — Відьма.

Відьми, народжені під знаком Діви, надзвичайно сильні в магічній практиці, поки вони можуть залишатися зосередженими. Вони, як правило, наново винаходять своє магічне «я» в тиші природи, будь то зелені ліси або мирні смарагдові моря.

Скорпіон: Нічна відьма.

Відьми, народжені під знаком Скорпіона, відчувають себе натхненними і «освіченими» опівночі, коли переважає тиша, а темрява затверджує її панування. Не плутайте темряву зі злом. Скорпіони просто чудово розуміють, що приховано.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh