Життя

Як звучить ГОЛОС ДУШІ

Коли ви йдете по Шляху Серця, весь Всесвіт допомагає вам.

Чим старше стаєш, тим більш чітко усвідомлюєш, що величезна частина мотивів і рухів у житті передбачувані і безглузді, оскільки є лише засобом компенсувати щось, недоотримане в дитинстві та юності від близьких і однолітків.

Ситуації минулого вже не можна виправити, але ми метушимося, створюємо знову і знову схожі ситуації для того, щоб компенсувати ті, що вже пішло.

Це схоже на те, як якщо б ви намагалися доказати зараз щось, недоговорене в минулому, людям у вашому сьогоденні, не мають ніякого відношення до вашого минулого.

Марна трата часу.

Якщо ми починаємо відслідковувати (усвідомлювати) цей процес і переставати цим займатися, може виявитися, що з цього складалося 95% вашому житті.

І тоді постає непросте екзистенціальне питання: і якщо перестати все це робити, тоді, чим займатися?

Почути голос вашої душі

Якщо ви перестали доводити оточуючим вашу правоту, домагатися визнання, плекати почуття власної важливості, нескінченно намагатися наситити і перенаситити тілесні потреби, ви не зможете не зіткнутися лоб з питанням сенсу життя.

Саме в цей момент, у цій творчій порожнечі є можливість почути голос вашої душі і дозволити їй вести вас.

Саме тут кристалізуються цінності.

І, якщо ви дозволите цьому статися, у вас виникне багато справ, сильно відрізняються від звичайної життєвої суєти: жити кожну хвилину у відповідності з вашою душею і втілювати на практиці цінності.

Уявіть, що вам більше не потрібно думати, що ви робите на цій планеті, тому що керівництво вашим рухом за життя проходити через вас, як промінь світла, що висвітлює вам дорогу попереду.

Ви не знаєте кінцевої мети цієї дороги, і це не важливо, тому що важливим є процес і його усвідомлене проживання.

Важливо — не втратити промінь світла і йти по ньому.

Варто вам відхилитися від дороги — і ви отримуєте життєві уроки, без вирішення яких вам не повернутися назад.

Але коли ви йдете по Шляху Серця, весь Всесвіт допомагає вам.

Усвідомлення того, чим саме ви займаєтеся, пояснюючи собі це благородними мотивами і життєвими цілями — це велика частина роботи над собою. І, поки вона не зроблена, відчути сенс свого життя неможливо.

Ви можете стикатися з цим питанням кожен раз, коли стикаєтеся з руйнівною невдачею або втратою, але чи станете ви щось змінювати у своєму житті або озлобитесь і почнете деградувати — це персональний вибір.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.