Як знаки зодіаку поводяться з людьми, яких вони терпіти не можуть?

Астрологи стверджують, що між датою народження людини і його характером існує прямий зв’язок. Звичайно, багато в це не вірять, проте в більшості випадків подібна тенденція зберігається. Яке поведінку знаків зодіаку з тими людьми, які викликають у них антипатію? Розповімо про це далі.

Як спілкуються знаки зодіаку стихії вогню

Статтю найкраще почати саме з представників вогняних знаків. Просто вони звикли завжди і в усьому бути першими. В цьому задоволенні їм відмовляти явно не варто. Сюди включають:

• Овнів,
• Левів;
• Стрільців.

Звичайно, у них багато спільного, але і певні відмінності теж є. Тому про кожен поговоримо детальніше.

Овни

Ці люди намагаються в принципі уникати особистостей, які їм неприємні. Однак від суспільства вони не відмовляються, просто зводять спілкування до мінімуму і ніколи не провокують конфлікт.

Леви

З людьми, яких леви ненавидять, вони поводяться по-різному. Наприклад, вони можуть просто викреслити людину з життя і не спілкуватися з нею в принципі. Іноді починають розмінюватися на дріб’язкові злісні вчинки.

Стрільці

Чекати великої шкоди від стрільців не варто. Єдине, чим вони можуть вколоти опонента – гумор. Ось тільки в сарказмі їм немає рівних.

Як спілкуються знаки зодіаку стихії землі

Земні знаки зодіаку – найпалкіші матеріалісти всього гороскопу. Достаток для них є визначальним. У цю категорію потрапили:

• Тельці;
• Діви;
• Козероги.

У чому полягають особливості поведінки цих знаків зодіаку? Розповімо про кожен докладніше.

Тельці

Прагнуть до простого ігнорування своїх ворогів. При цьому розлютити Тельця і ​​вивести його зі стану душевного комфорту буває дуже складно.

Діви

Діви цінують свою думку про себе і жорстко присікають всі спроби критики з боку. При цьому бувають вкрай образливими. На помсту не здатні, але ось людину, яка їх дратує, просто викреслюють з життя.

Козероги

Перевага козерогів в цьому випадку полягає в тому, що вони відразу висловлюють всі претензії до кривдника. Підсумковий вибір залишається тільки за ним: виправитися і вибачитися або втратити прихильність цього знака зодіаку.

Як спілкуються знаки зодіаку стихії води

Найбільш чуттєві представники зодіакальної сім’ї. Здатні читати іншу людину як відкриту книгу. Тут варто розповісти про:

• Раків;
• Скорпіонів;
• Риб.

Як поводяться знаки зодіаку в цьому випадку? Розберемося з кожним прикладом окремо.

Раки

Сильно переживають всі емоційні потрясіння. Здатні легко і швидко сховатися у власному панцирі і перестати спілкуватися з неприємною людиною повністю. Однак проблема раків в тому, що вони дають занадто багато «останніх шансів» кожному.

Скорпіони

Дуже складні люди. Справа в тому, що скорпіон може легко сплести справжню павутину інтриг навколо людини, яка його дратує. У підсумку це може повністю зруйнувати життя кривдника.

Риби

Звикли жити в своєму власному світі. Проста критика з боку може призвести до повної замкнутості риб. При цьому вони продовжать спілкуватися з людиною, яка їх дратує, просто для того, щоб завоювати її прихильність.

Як спілкуються знаки зодіаку стихії повітря

Багато хто вважає цих людей надмірно легковажними. В якійсь мірі, це твердження цілком обгрунтоване. Тут варто розглянути:

• Терезів;
• Водоліїв;
• Близнюків.

Психологія спілкування цих знаків зодіаку досить унікальна. Тому кожного розберемо детальніше.

Терези

Справжні цінителі гармонії. Конфлікти не люблять в принципі, тому постараються знайти якесь компромісне рішення. За спілкування з людиною чіплятимуться до останнього.

Водолії

Просто викреслять неприємну їм людину з життя і все. Витрачати час на з’ясування стосунків водолії не будуть. Просто вони цінують своє життя значно дорожче, ніж думку з боку.

Близнюки

Тут все досить очевидно. Справа в тому, що близнюки можуть прикидатися, що людина їм в принципі цікава, ось тільки роблять вони це виключно з власної користі.

Підсумки

Як видно, всі випадки різноманітні. Перевірити цю характеристику просто. Досить порівняти інформацію зі своєю поведінкою.

Поділися цим цікавим гороскопом з друзями, нехай вони теж будуть в курсі!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh