Життя

Як знаки Зодіаку поводяться в ліжку?

Овен (21 березня — 19 квітня)

Ви не даєте своєму партнеру розслабитися, і постійно придумуєте щось новеньке. Вам подобається домінувати і керувати іншими, і саме тому вам найбільше підійде партнер, готовий вам підкорятися. Ви сприймаєте секс як спортивне змагання, в якому ви завжди намагаєтеся перевершити свої власні очікування.

Телець (20 квітня — 21 травня)

Такий пристрасний коханець як ви, Телець, любити відразу ж переходіті до справи. Тім не менш, у вашому арсеналі є пара-трійка прийомів, які допомагають вам максимально насолодитися кожним своїм сексуальним досвідом. Ви не боїтеся періодично пробувати щось нове.

Близнюки (22 травня — 21 червня)

Ві, Близнюки, вмієте пристосовуватися під різні ситуації, і тому для вас не буде проблемою внести різноманітність у своє сексуальне життя. У вас добре виходить підлаштовуватися під потреби та уподобання своїх партнерів. З цієї причини багато хочуть виявитися у вашому ліжку. І неважливо скільки разів ви вже робили це з одним партнером, вам завжди вдасться придумати щось нове і збуджує.

Рак (22 червня — 22 липня)

Ви любите підкорятися як у житті, так і в ліжку. Ви добровільно пристегнете себе наручниками до ліжка і дозвольте своєму партнеру робити з вами все, що він тільки захоче. Також вам подобається використовувати брудні слівця, оскільки вам здається, що це додає гостроти.

Лев (23 липня — 22 серпня)

За своєю натурою ви-лідер, і це не може не проявитися в тому, як ви ведете себе в ліжку. Ви любите все контролювати і хочете, щоб все було звернуто увагу тільки на вас. Ліжко — це ваша сцена, на якій ви готові влаштувати шоу для свого партнера.

Читайте також: 5 знаків Зодіаку, які найчастіше зраджують своїм партнерам

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Ві дуже прискіпливі у своїх сексуальних уподобаннях. Перш ніж перейти безпосередньо до справи, вам обов’язково потрібно переконатися, що все ідеально. У ліжку ві неэгоистичны і завжди хочете принести своєму партнерові задоволення.

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

В ліжку ви раб, який повністю віддається своєму партнерові. Вам не подобається брати контроль в свої руки, і більшості це подобається. Навіть у житті ви звикли плисти за течією. Ви намагаєтеся підлаштуватися під ритм, який задає ваш партнер, і у вас це добре виходить. Ви станете ідеальним партнером для представників знаків Зодіаку, які люблять домінувати.

Скорпіон (23 жовтня — 22 листопада)

Почнемо з того, що ви, мабуть, любите оральний секс набагато більше, ніж представники інших знаків Зодіаку. Ви божевільні, коли справа стосується сексу, і хочете спробувати всі хоча б раз у своєму житті. Ви любите все контролювати, і вам не позичати пристрасті.

Стрілець (23 листопада — 21 грудня)

Ні для кого не стане відкриттям, що ви, Стрілець, будете не проти зайнятися сексом в самих незвичайних для цього місцях. У вас немає табу, і ви готові пробувати все нове в спальні (і за її межами).

Козеріг (22 грудня — 20 січня)

В цілому ви ставитеся до сексу досить серйозною. Ви любите різноманітність і можете робити це по-різному: швидко і повільно, жорстко і ніжно, екстремально і традиційно. Кожному з вами сподобається.

Водолій (21 січня — 18 лютого)

Ви зазвичай граєте з себе недоторку навіть тоді, коли знаходитеся безпосередньо в ліжку. Ви любите вухами, і тому вам потрібно розмовляти зі своїм партнером під час сексу.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Ви б ніколи не змогли зайнятися сексом з людиною, яку не любите. Так вже ві, Риби, влаштовані. Для вас секс — це фізичний прояв взаємної любові. Вам неприємна сама думка про секс з людиною, до якої ви не відчуваєте почуттів. В ліжку ви дуже емоційні, чуттєві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України