Життя

Як залучити енергію достатку в своє життя

Всесвіт посилає любов і достаток до вас на поріг, але ваш емоційний багаж заповнив весь простір і просто заважає відкрити двері.

Коли ми втомлюємося від постійної критики, то дуже хочеться почути добре слово, комплімент, який, як здається, може все виправити. Але парадокс полягає в тому, що в реальності далеко не всі з нас готові прийняти цю похвалу.

Не слід боятися впускати любов і позитив у наше життя. Щастя і достаток це природний стан нашої душі. Однак для багатьох з нас шлях до розуміння цієї істини виявляється надто довгим.

Вас навчили ненавидіти себе?

Ви з тих людей, які погано сприймають компліменти? Кожен раз, коли ви чуєте добре слово на свою адресу, вам починає здаватися, що ви не заслуговуєте цього? Це пояснюється тім, що ви самі закрили душу для позитивної енергії любові.

Якщо це про вас, то, швидше за все, у вас низька самооцінка. Приниження, невдачі або постійна критика, з якими ви, можливо, стикалися у минулому, позначилися на вас не найкращим чином. В результаті чого ви прийшли до глибокого переконання, що ви недостатньо гарні.

Чим більше ви ненавидите собі, зациклюючись на своїх недоліках і закриваючи очі на все хороше, що є у вас, тим менше ви здатні сприймати похвалу, вважаючи її фальшивою.

Однак ви можете очистити душу і відкрити для себе щедрості любові у всій повноті, незважаючи на всі свої мінуси і недоліки.

Існує безліч способів почати любити себе. Який із способів вибрати? Все залежить тільки від вас.

Однак ми можемо порекомендувати два універсальних методу письменниці і художниці Аманди Голд. Отже, вісь смороду:

Наведіть порядок

Не збирайте всередині собі розчарування і образи з минулого. Звільнитеся від них з допомогою ведення щоденника, на сторінках якого можете сміливо зустрітися зі своїми минулими нещастями і відпустити їх.

Ви також можете спробувати записати їх на аркуші паперу, щоб потім його спалити, втопити чи закопати.

Позбавитися від емоційного сміття можна так само з допомогою наведення порядку в будинку. Так що для початку уберитесь в своїй шафі. Віддайте стару одяг нужденним, викиньте весь непотріб, очистивши тім самим енергетику свого будинку.

Нехай звільнене місце в шафі сімволізує собою простір, який ви відкрили в своїй душі для щастя і любові до себе!

Зціліть свою душу

Досі ві впускали всередину собі тільки негатив? Настав час поміняти свої переконання. Подивитися на навколишній світ у новому світлі! Довіритися позитивної енергії Всесвіту і відкрити своє серце. Нехай ваші рані почнуть, нарешті, гоїтися.

Виберіть якусь духовну практику, яка дозволить вам відчувати себе улюбленим і захищеним.

Візьміть приклад з природи. Поспостерігайте за процесом цвітіння рослин. Вони не конкурують один з одним.

Тому вам, як і їм, також не варто квапити процес. Порадійте унікальної душі, яка відкривається світу в своєму власному темпі.

Всесвіт посилає любов і достаток до вас на поріг, але ваш емоційний багаж загромоздил весь простір і просто заважає відкрити двері.

Відпустіть всі є тягарем минулого, щоб звільнити свою душу для світла, радості і щастя, якого ви заслуговуєте!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.