Життя

Як закохати в себе чоловіка Лева

Закохати в себе «царя звірів», створити з них шлюбний союз – кришталева мрія будь-якої дами.

Питанням, як закохати в себе чоловіка Лева, задається чи не кожна друга жінка. І це неспроста, адже чоловіки, народжені під знаком, якому протегує сонце – особлива каста представників сильної половини людства. Їх просто неможливо не помітити. Справжні царі, вони володіють дивовижною здатністю підкоряти серця всіх, хто знаходиться в їх найближчому оточенні. Шарм, обдарувань їм від народження, не тільки не ховається, але і навмисно демонструється. Закохати в себе «царя звірів», створити з них шлюбний союз – кришталева мрія будь-якої дами.

Хто такий чоловік Лев, і який тип жінок він віддає перевагу?

Натура у представників сильної статі цього вогняного знаку зодіаку романтична. Щодо таких чоловіків діє одне неписане правило трьох «Л» – Леві Люблять Лестощі. Але їх важко назвати дурними, тому лестити потрібно майстерно і ненав’язливо. Дешеву лестощі ці чоловіки розкриють відразу ж, але у відповідь на щире захоплення смороду готові покласти весь світ до ніг своєї дами серця.

Однак, не все так просто, як може здатися на перший погляд. Є кілька критеріїв, яким повинна відповідати жінка, яка бажає закохати в себе чоловіка, народженого під знаком Лева:

 • Його ніколи не приверне «сіра мишка». Завоювати серце зможе тільки особа, гідна його величності.
 • Разом з тім, дама серця не повинна затьмарювати його своїм блиском – тут дуже важливо знайти золоту середину. Це зауваження варто взяти на замітку і жінкам, які віддають перевагу кар’єру. Чоловік, який перебуває під заступництвом сонця, ніколи не змириться навіть з думкою, що його обраниця хоч у чомусь може його обійти.
 • Ревнощі і первісне почуття власності – ці особливості темпераменту Льова говорять самі за себе. Варто жінці лише дати привід собі ревнувати, і він не буде з нею церемонитися. Дама може відразу позбутися довіра з боку свого партнера, а за цим рано чи пізно настане розставання.
 • Також слід знаті і про те, що ці чоловіки легко закохуються, але так само легко і остигають. Саме тому потрібно навчитися підтримувати в них вогник пристрасті. Жінка, яка заспокоїться і розслабиться, вирішивши, що обранець вже завойований, ризикує втратити його так само швидко, як і набула.

На замітку. Ніхто із знаків зодіаку не здатний розлучатися зі своїми супутницями настільки легко і байдуже, як цей.

Інші особливості характеру чоловіка Лева

Він відрізняється лицарським ставленням до представниць прекрасної половини людства. Завжди галантний, при необхідності не роздумуючи кинеться на захист своєї супутниці в будь-якій ситуації, будь то відстоювання інтересів дамі серця або фізична захист від кривдника.

Натомість ці чоловіки вимагають безмежної відданості і захоплення. Для жінки, яка стане йому справжнім другом і соратником, в усьому підтримує його думку і вчинки, Лев стані справжнім виконавцем бажань.

Два в одному

Леви здатні поєднувати в собі, здавалося б, непоєднувані речі. І зовсім неважливо, що це – світські тусовки, галасливі вечірки або пікніки в оточенні величезної кількості друзів, де вони завжди знаходяться в центрі уваги. Разом з тім будинку – це справжні майстри на всі руки і ласкаві люблячі чоловіки.

Дон Жуан або відданий лицар?

Закоханий у свою половинку Лев годиною може задивлятися на симпатичних представниць слабкої статі і навіть робити їм вишукані компліменти. Але якщо не влаштовувати йому сцен ревнощів і не намагатися загравати з протилежною статтю як би в помсту, він завжди залишиться при своїй Левиці.

Егоїст або альтруїст?

Незважаючи на те, що у чоловіка Лева дуже сильно розвинене його і своє «я» у нього завжди на першому місці, він здатний подарувати своїй половинці турботу і любов. А якщо комусь із друзів доведеться туго, він завжди примчиться на допомогу. Деколи ці неоднозначні натури бувають настільки захоплені власними думками та ідеями, що можуть образити свого близької людини, не помітивши цього. Але як тільки вони  усвідомлюють, що мимоволі заподіяли комусь страждання – тут же роблять все, щоб загладити свою провину.

Екстраверт чи інтроверт?

Незважаючи на те, що чоловіки Леві жити не можуть без загального захоплення і обожнювання, багато з них нерідко замикаються в собі, в своїх переживаннях, в якомусь своєму внутрішньому світі, який не допускають нікого. В такому стані їх легко закохати в себе навіть жінки з розряду непоказних сірих мишок. Леві, намагаючись самоствердитися, стають простий здобиччю. Вони вважають, що такі супутниці повинні дякувати їх все життя за те, що цар звернув увагу на простушку.

Насправді ж часто ситуація обертається не на користь Львова і вже дуже скоро сірі мишки стають такими сірими кардиналами, взявши владу одноосібно в свої руки. У такому союзі Леві або ще глибше занурюються в собі і впадають в стан, що межує з депресією, або розлучаються з невдячними особами, які посміли порушити межі дозволеного у відносинах.

Характерні ознаки того, що чоловік закоханий Лев

Поведінка вбитого стрілами Амура царя звірів непередбачувано: він щедрий і пристрасний, але в тій же година, не забуває податі собі максимально ефектно. І найчастіше така гра спостерігається в оточенні людей. Льву важливо, щоб його широкі жерсті оцінила не тільки його обраниця, але і як можна більше людей, нехай навіть сторонніх.

Гра на публіку

Він прагне дивувати і вражати. Щедрість закоханого чоловіка Лева не відає кордонів, укупі з царськими манерами і романтичними прилюдними вчинками, здатна в момент закохати будь-яку, навіть саму неприступну жінку. Якщо в робочому колективі є цей вогненний чоловік, і він у когось закохався – це моментально стане відомо всім.

Зниклий без вести

Його обраниці варто знаті ще про одну особливість: якщо відносини стрімко розвиваються, цей чоловік може раптово взяти паузу на тиждень-іншу. На цей час  телефон стані недоступним, а сам він зникне з поля зору своєї коханої без будь-якого попередження. Так чинять ті Леви, яким треба осмислити, що відбувається і зрозуміти, чи варто продовжувати стосунки.

Повернення блудного сина

Якщо рішення буде позитивним, палкий коханець з’явиться на горизонті також раптово, як і зник. При цьому обставити свою появу, як завжди, досить нестандартним чином. Він може з’явитися серед ночі під вікна своєї коханої у супроводі ансамблю і заспівати серенаду, а потім вручити коханій жінці величезний букет троянд. Вінчатися такий спектакль може гучним феєрверком. І в цей момент його абсолютно не цікавить, що сусіди його обраниці можуть бути незадоволені порушенням нічного відпочинку. Головне для нього – справити враження, приголомшити.

Це цікаво. Серйозно налаштований чоловік Лев базує відносини на стабільності. Виражається це в прагненні бачитися як можна частіше, але при цьому ні одне з побачень не буде схоже на попереднє. Закоханий лицар зробить все, щоб його обраниці було з ним цікаво, комфортно. Зрозуміло, він і подбає про те, щоб вона їм безперестанку захоплювалася.

Як підкорити чоловіка Лева?

Закохати цього чоловіка до себе – не так вже й складно. Люди сонячного знака спочатку налаштовані на любов і романтичні відносини. Якщо жінці, у що б то не стало, треба привернути увагу царственої особи, слід зробити все, щоб стати яскравою, помітною, але при цьому не вульгарною. Поводитися з гідністю, тримати інтригу. Цього цілком достатня, щоб потрапити в поле зору хижого самця.

На замітку. Утримати Лева поруч надовго, а вже тим більше зробити його вірним супутником на все життя, дуже складно. Тут доведеться неабияк постаратися.

Вісім правил, які допоможуть утримати чоловіка Лева

Є особливі хитрощі, вивчивши які, жінка, яка бажає закохати в себе одного з представників царського сузір’я, обов’язково здобуде перемогу:

 • Чоловіки Леви люблять публічний прояв почуттів, але виглядати це має пристойно. Не варто вішатися йому на шию і цілувати взасос при свідках. Досить подарувати легкий повітряний поцілунок, під час прогулянки ніжно взяти за руку.
 • Якщо жінка хоче закохати «царя звірів», їй ні при яких умовах не можна критикувати її у присутності друзів і навіть сторонніх людей – Леві цього не прощають.
 • Будувати відносини спочатку потрібно на платформі його переваги, але не розчинятися у своєму партнері. Нехай він грає першу скрипку, партнерка повинна взяти на себе роль акомпаніатора.
 • Не забувати стежити за своєю зовнішністю – для чоловіка Льва це дуже важливо. Його супутниця завжди повинна бути на висоті, але при цьому не затьмарювати його своїм блиском.
 • Змусити чоловіка Лева змінити точку зору можливо лише ніжністю з неабиякою часткою жіночої хитрості і мудрості. Якщо жінці вдалося його в себе закохати, то й умовити поміняти думка теж буде нескладно.
 • Він завжди правий. При виникненні непорозумінь або розбіжність в поглядах на який-небудь питання не варто робити ображений вигляд, оголошувати бойкот, і вже тим більше скандалити і бити тарілки – представники вогняного знаку не терплять відкритої конфронтації.
 • Навіть якщо вдалося закохати Лева, не можна дозволяти собі розслаблятися в його присутності, показувати свої слабкості, плакати. Представники цього знака зодіаку не переносять жіночих сліз. Супутниця чоловіка Лева повинна бути сильною і незалежною. Тільки такій жінці він із задоволенням надасть допомогу в складній ситуації.
 • У сімейному житті ніколи не слід показувати чоловікові Леву, що він відійшов на другий план, навіть якщо питання стосується дітей. Представники цього знака зодіаку – прекрасні батьки. Просто потрібно дати Леву ініціативу і тоді він із задоволенням розділить всі клопоти по господарству і вихованню дітей. В іншому випадку чоловік зникне з життя своєї партнерки назавжди.

У кого з жінок більше шансів закохати царя звірів

З точки зору гороскоп для кожного знака є в зодіакальному колі ідеальна пара. Так само існують нейтральні і протилежні знаки, відносини з якими малоймовірні. Розглянемо союз чоловіка Лева з жінками всіх знаків зодіаку у порядку спадання – від ідеальних до неприпустимих.

Близнюки

Бездоганна любовна сумісність. Це один з найбільш вдалих спілок, в якому роль серця віддана чоловікові Льову, а жінка Близнюки відповідає за розум. У интімном плані все ідеально – партнери цього союзу можуть стати коханцями, так і чудовою сімейною пара. В цих відносинах завжди буде присутній якесь відчуття новизни.

Овен

Хороша сумісність і досить вдалий союз. І Лев, і Овен – знаки однієї стихії. І це зближує. Дещо затьмарити відносини може зайва імпульсивність Овна – в таких сім’ях трапляються спалахи гніву і зварювання з биттям посуду. Альо в цілому ці прояви пристрасті лише освіжають відносини.

Ваги

Вже при першій зустрічі між обома знаками виникає іскорка інтересу, яка пізніше розгорається в полум’я любові – закохати в себе Лева Терезам легко. Шлюб між знаками довговічний – він сповнений радістю, розумінням і душевним теплотою.

Лев

Досить поширений союз. Левиці взагалі нічого не потрібно робити, щоб закохати в себе короля зодіакального кола. Представники одного знака, ніби відчуваючи спорідненість, тягнуться один до одного. У них багато загального, тому такі шлюби міцні і довгі – часто кажуть, що укладаються такі союзи на небесах.

Стрілець

З представницею цього знака союз у царя звірів виходить досить динамічний. З боку ця пара справляє враження ідеальної. Зрозуміло, у житті не буває все гладко, проблеми бувають у всіх, але це не заважає Льову і Близнюкам побудувати щасливі відносини.

Водолій

Вдалий і плідний союз. Льву комфортно в суспільстві Водолія, тому останньому закохати в себе чоловіка дуже легко. Але є один мінус – духовна роз’єднаність. Нерідко жінка звинувачує свого партнера в егоїзмі, нерозумінні і небажанні визнати її незалежність. Тім не менш, цей союз здатний проіснувати досить довго.

Телець

Небажаний союз – у ньому обидва обтяжуються один одним. Але якщо вже так сталося, що жінка Телець закохала в себе Лева, і він одружився, шлюб може тривати досить довго. Зазвичай в таких союзах ініціатором розриву стає чоловік.

Рак

Особливо важкий такий союз для Лева, навіть якщо спочатку жінці цього водяного знака вдалося закохати. В емоційному плані відносини бідні. Партнери не сприяють взаємного процвітання і духовного розвитку. Шлюб між цими знаками початку приречений на розрив.

Діва

Цей союз можна охарактеризувати відомою приказкою: «почали за здравіє – кінчили за упокой». Спочатку між знаками виникає взаємна симпатія, але як тільки проходити букетно-цукерковий період і рожеві окуляри падають, партнери починають займатися взаємним копательством. Дрібні причіпки, постійне невдоволення то одним, то іншим роблять спільну життя нестерпним. І якщо така пара не розбігається офіційно, а продовжує жити під одним дахом, колишні партнери стають один одному просто сусідами.

Скорпіон

Цей союз неоднозначний. У плані сексу партнери ідеально підходять один одному, але довгий і щасливий шлюб не може бути побудований лише на інтимній стороні життя. У підсумку взаємна підозрілість і звинувачення в зрада кладуть край відносинам.

Козеріг

Такий союз – пряма протилежність попередньому. Козерогові нічого не варто закохати Льова в собі. Виникає спочатку взаємна симпатія з годиною проходити. Партнери холонуть один до одного, але шлюб може утримуватися за рахунок того, що подружжя влаштовують один одного в інтелектуальному відношенні.

Риби

Неоднозначний союз. У ньому партнери цілком можуть бути щасливі, але нерідко трапляється і навпаки. Йому імпонує жіночність і слабкість жінки Риби, а її зачаровує його сила. Альо з годиною вельми вірогідні зради, і які голосові відносини під удар. Як підсумок – розлучення.

Зірки припускають, а люди мають, тому всю наведену вище інформацію можна лише взяти на замітку, збираючись будувати відносини з Левом. Альо цілком і повністю покладатися на гороскоп не варто.

Якщо з чоловіком Лівому відносини складаються добре, не слід переривати їх з-за нібито астрологічної несумісності. То ж потрібно врахувати і в протилежній ситуації – за гороскопом все ідеально, а у відносинах не вдається знайті консенсус. Ознаки сумісності і несумісності часто видно вже на перших порах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України